Cestovanie autobusovou dopravou v Indii je skutočne nebezpečné. Obiehanie vozidiel, iných autobusov v rôznych kritických situáciách za trúbenia by privodilo infarkt nejednému cestovateľovi. No väčšina Indov je na to očividne zvyknutých.

Vlaková doprava v IndiiAutor: jolaus44 496 videní

Päť hviezdičiek v GTA INDIAAutor: birmikles14 348 videní

Efekt bielej turistky prechádzajúcej sa ulicouAutor: internetomsvetom28 076 videní

Šialené cestovanie verejnou dopravou v JaponskuAutor: jures13 681 videní

Medzičasom na cestách v IndiiAutor: uhorkac17 297 videní

Zrútenie strechy chrámu v Indii: 7 mŕtvych aAutor: leaknute5 260 videní

Bordel v INDIIAutor: noone54 588 videní

Vojenská prehliadka v IndiiAutor: klobucnik1 564 videní

Varenie vo veľkom - príprava 4800 kilogramovAutor: lajkit11 520 videní

India, krajina, kde BOZP neexitujeAutor: uhorkac11 455 videní

Ako sa cvičí hruď v IndiiAutor: tegernako3961 781 videní

Križovatka v IndiiAutor: lokes28 928 videní

Začiatok tsunami v IndiiAutor: kalatrava65 062 videní
procreationko pred 8 mesiacmi a 3 t
zbytočne dlhé
samkaj pred 8 mesiacmi a 4 t
tebe *ebe .. 😅
pisiak pred 9 mesiacmi
to je súťaž o najbizárnejšiu nehodu :D
re5pectsvk pred 9 mesiacmi
to je za priplatok ? 😁😎
alisdair pred 9 mesiacmi
1:35 tiež by som tak kričal keby som to prežil :D Fakt to vyzerá ako sranda, skoro ako cesta do Stropkova
riselie pred 9 mesiacmi
dôvod prečo tak jazdia, je okrem viery v reinkarnáciu, aj fakt že ich platia za rýchlosť a teda ako rýchlo trasu prejdú a nie zato koľko ľudí a hlavne živých odvezú ... preto ak chce niekto slušne zarobiť, musí jazdiť ako kkt...
petkon18 pred 9 mesiacmi
cesty lepsie ako u nas
tibetan pred 9 mesiacmi
aj títo biznismeni dobre vedia, že čas, sú peniaze 😂
st3oj pred 9 mesiacmi
Dialnica do EU
hudbasveta pred 9 mesiacmi
ĎAlšie video zo série https://www.mojevideo.sk/video/4380b/a_ako_jazdia_autobusari_v_bangladesi.html
dede333 pred 9 mesiacmi
nakonci jak sa tešili, že sú ešte živý 😁
jurajko59 pred 9 mesiacmi
novidite,da sa to.. a tu robime nelogicke veic kvoli "bezpecnosti"
jirkavs pred 9 mesiacmi
Byl jsem v Bangladéši, tam je to stejné a lidé sedí i na střeše autobusu.
antipaulok pred 9 mesiacmi
@danpaulok --- teraz nic v zlom.. (aj ked zvycajne som hnusny, ja viem).. ale viem, ze si bol v Indii, teda aspon tak si sa prezentoval.. ake su Tvoje skusenosti? :)
seatatecatsi pred 9 mesiacmi
Šak normálne idú na poobednú do Stellantisu do Trnavy
jerycho pred 9 mesiacmi
Čím viac takýchto indov, tým menej takýchto indov. Jednoduchá rovnica.
nezbedny pred 9 mesiacmi
ponahlaju do šengenu?
josecarlos pred 9 mesiacmi
To sú preteky autobusov a kamiónov? Chvíľu to vyzeralo jak bezne ráno na bucianskej ceste ale nie, toto je prvá liga.
mudrlant987 pred 9 mesiacmi
Však trúbil, tak čo. Ale ako krásne zboka nabok plával ten autobus 2:05
mat258 pred 9 mesiacmi
1:14 ááá jebáááť