⚠️VAROVANIE: VULGARIZMY! Čechovi sa vôbec nepáčila ukrajinčina, ktorou sa skupinka medzi sebou rozprávala na detskom ihrisku.

Narobil poriadky počas prechádzkyAutor: bbkraj1 343 videní

Slovák sa s tým v Rusku vôbec nesralAutor: bbkraj1 030 videní

Liberálny fašista narobil poriadky naAutor: bbkraj985 videní

Pronárodný kandidát prehovorilAutor: bbkraj822 videní

Občan z nášho kraja narobil poriadky vAutor: bbkraj915 videní

Pronárodný politik poskytol exkluzívny rozhovorAutor: bbkraj986 videní

Pronárodný produkt v BieloruskuAutor: bbkraj300 videní

Pronárodný kandidát to roztočil cigánskejAutor: bbkraj997 videní

Pronárodný kandidát ukázal boxové zručnostiAutor: bbkraj1 740 videní

Vypustenie spútaného mužaAutor: antverti41 850 videní

Pronárodný kandidát predstavil volebný spotAutor: bbkraj991 videní

Pronárodný kandidát si zatancoval so sexyAutor: bbkraj1 528 videní

Slon vyhnal nosorožcov zo svojho teritória (JAR)Autor: bazmegistan20 209 videní
atrejko pred 9 mesiacmi a 4 t
na tomto príklade pekne vidno ktorý tábor je ten radikálny..
teza pred 9 mesiacmi a 4 t
To je zase mozgonaut.. ach jo.
izu4l pred 10 mesiacmi
a rustina sa mu paci? ta je skoro identicka s ukrajincinou :D
crysis555 pred 10 mesiacmi
Ja vždy hovorím že človek môže byť žltý, biely, čierny, Slovák, Čech, Maďar, Poliak, Policajt, Hasič, Minister, Politik atď..... ale keď je proste kokot je kokot....... a všade sa nájde kokot takže netreba súdiť na základe farby pleti alebo národnosti a myslite si čo chcete... je to proste tak
sayclo pred 10 mesiacmi
alco kkt
fauda266 pred 10 mesiacmi
Video zachytáva absolútny štandard hlupáka zmagoreného politikmi, šíriacimi nenávisť voči ostatným skupinám ľudí, aby aspoň v nejakej oblasti svojho života cítili úspešní a to šikanovaním žien a detí...
fofelko pred 10 mesiacmi
Keby mu hned dali dobre cez piču za vykrikovanie tak zas by sa tu krákalo aké robia problémy. Jedno je fakt, KOKOT môžeš byť nech si akejľkovek národnosti. To je strach sa na to pozerať.
5cooby748 pred 10 mesiacmi
mohlo by byt takychto viac, mozno bol napity ale nic zle nepovedal, ukrajinske socky si myslia ze im to tu patri.
lebomedved pred 10 mesiacmi
alkoholicky primitiv
lolofic pred 10 mesiacmi
Sranda že Ukrajinci dezolátom vadia ale to že im sem Fico navozil Indov to je už ok ....
nightly pred 10 mesiacmi
Aký poriadok narobil ? :D Veď sa tam len rozkrikoval a všetci ho mali v pitchi, tak odišiel a nič sa nezmenilo :D
keimin pred 10 mesiacmi
vysledok prace politikov ako je u nas Fico. len sirit nenavist a rozdelovat ludi, to je vsetko co vedia
derpi pred 10 mesiacmi
dezolat podobne ako homosexual mazurek, tiez si len na matky s detmi dovoluje.... je celkom sranda ako maju takito ludia rovnaky vzorec spravania
nervy pred 10 mesiacmi
Pronárodný je teraz synonymum pre zakomplexovaného chudáčika, ktorý by si byť tam chlap ani nepípol?
danpaulok pred 10 mesiacmi
Typicky hrdina, ktory vyskakuje na zeny a deti. Keby tam ta zena mala chlapa, by len so sklopenymi usami presiel okolo...
tonenimozne pred 10 mesiacmi
Cisty chuj sak to boli deti
flav pred 10 mesiacmi
Typický dezolát...
rexxar pred 10 mesiacmi
Chudák, ten je riadne frustrovaný zo života
sokol1994 pred 10 mesiacmi
Ale im to ukázal ten geroj. A keby dostal po pysku, tak to bude zase aha ,,agresívny Ukrajinci".
danpaulok pred 10 mesiacmi
Keď utečenci nepracujú, kritizujeme ich. Keď pracujú, opäť sa nájde dôvod, že obsadili nízko platené miesta. Pravda je, že väčšina z nich robí maximum pre nový život. Často sa na nich pozeráme cez predsudky, raz preto, že sú inej farby pleti, inokedy preto, že sú moslimovia, a keď už nie, tak preto, že sú z Ukrajiny. Neustále hľadáme dôvod na sťažnosti. Áno, konkurencia na trhu práce rastie, no každá skúsenosť nás posúva vpred a otvára nám nové obzory. Spolupráca s ľuďmi z iných krajín nás učí tolerancii a ľudskosti. Ukrajinci (a chcem veriť, že aj ďalší utečenci) sú väčšinou pracovití, priateľskí a ochotní. Namiesto neustáleho pindania by sme sa mohli sústrediť na to, čo nás spája a budovať krajinu, kde budeme všetci žiť dôstojne a v pokoji.