Tento muž má v tom jasno. A od septembra bude niečo veľké a uvidíme ho aj v politických kruhoch.

Zábava na piesočných dunách SaharyAutor: trivium32 668 videní

Skutočné dôkazy o "chemtrails"Autor: explorer13 393 videní

Chemtrails nad mojím domomAutor: axeon4 731 videní

ChemtrailsAutor: pesimista8 295 videní

ChemTrails a pravdaAutor: marciist3 337 videní

Plošné postrekovanie ľudstva (chemtrails)Autor: lumichko23 476 videní

Chemtrails videoAutor: thaarm7 094 videní

Chemtrails - pravdaAutor: santabravo123 595 videní

Pilot zabudol vypnúť chemtrails.Autor: merowindian14 658 videní

CHEMTRAILS nad Košicami.Autor: subarusti5 551 videní

Správy o chemtrails na TV PrimaAutor: mrgreen24 794 videní

Prof. RNDr. Anna Strunecká: Co dělá chemtrailsAutor: ezechyel9991 189 videní

Chemtrails - tajná vojnaAutor: ezechyel9993 403 videní
teza pred 9 mesiacmi a 4 t
Ten sa práve kvalifikoval ako 100% kandidát do SNS.. tam by zapadol.
raek1 pred 9 mesiacmi a 4 t
ty blb , pozri si kolko je lietadiel nad Europov a kolko nad Afrikou https://www.flightradar24.com/42.19,-25.83/2
petopetope pred 9 mesiacmi a 4 t
koľko toho musí mať človek v hlave nasraté , aby mal pocit, že on je ten pravý čo ma natočiť toto video.
kayjay18 pred 10 mesiacmi
to číro máš nejaké ochablé..to je předevčíro?
phillip01 pred 10 mesiacmi
kks toto uz je rektorat vysokej skoly zivota :D
miro4453 pred 10 mesiacmi
treba spraviť extrémne zmeny v štáte. Pôjdem voliť Zora Kollára, ak si založí stranu.
miniksk pred 10 mesiacmi
a potom že internet je pre kazdeho
bocian pred 10 mesiacmi
Vidíte? :-) Ja som vždy hovoril, že dovolenka zle vplýva na duševné zdravie :-)
pepof40 pred 10 mesiacmi
on je smutny ze co sa tu deje od 89? Uvedomuje si ze pred 89 by bol doma a nie slobodne lietal po zemi? :-D
klobucnik pred 10 mesiacmi
presne takto si predstavujem voliča súčasnej koalície...
vertyxjgnoves pred 10 mesiacmi
RETARDOVANY KOKOT SKAREDY..dufam si nanejebeš decka ktore budu rovnako prijebane ako ty ty pičus hnily...aj vdaka tebe je tato krajina v totalnej kurve na dekady dopredu..skap
wentyl pred 10 mesiacmi
pri mori mám fpiči.
goodfellow pred 10 mesiacmi
spanielsko-francuzske alpy? Tam som skoncil. Ludia, ktori nevystudovali nic, si myslia, ze objavili vseku mudrost sveta. Kedysi sme o takych ludoch nevedeli, teraz sa prezentuju na internete dennodenne, a smutne je hlavne to, ze oni si neuvedomuju, ze su hlupi...
sp33dy pred 10 mesiacmi
Pročko má parťáka...
porenut pred 10 mesiacmi
odpoved na jeho otazku. Ako je to mozne "Piesok, ktorý vidíme v púšti, je pomerne hrubý a ťažký ten sa nedostane vysoko, padne naspäť v blízkosti. Ale pri piesočných búrkach sa do vzduchu dostávajú mikroskopické zrnká prachu (veľkosť rádovo 1 10 mikrometrov). Takéto drobné častice majú veľmi malú hmotnosť gravitácia na ne pôsobí slabo a padajú extrémne pomaly. Atmosféra je plná stúpavých prúdov, vírov a horizontálneho vetra. Tie držia častice vo vzduchu podobne, ako keď vietor nesie dym. Vo vyšších hladinách (niekoľko kilometrov) sú vetry silné a stabilné, takže častice môžu cestovať tisíce kilometrov. Ak má častica priemer 1 μm, jej rýchlosť klesania v pokoji je len asi 0,01 mm za sekundu. To znamená, že by vo vzduchu bez prúdenia mohla plávať celé týždne. Keď k tomu pripočítame horizontálne vetry, dostane sa z Afriky až nad Slovensko úplne bez problémov."
ransom pred 10 mesiacmi
je mi luto tohoto pana ... on a jemu podobni by mali byt zatvoreni niekam kde by o nich bolo postarane
kayko pred 10 mesiacmi
Cim viac hlupakov verejne vystupuje, tym viac hlupakov verejne vystupuje. Zacalo to kktmi, ktori sa zacali vyjadrovat ku covidu, vakcinam, historii narodov a pokracuje to este vacsimi kktmi, ktori sa na to chytili. Tito ludia sa ledva vedia podpisat, ale hlavne ze objavili cele tajomstvo vesmiru. Nestihli sa ani ucit a chodit do skoly, lebo cely zivot robili exaktnu vedu a zapisovali dejiny ludstva.
marek002 pred 10 mesiacmi
cast pred 10 mesiacmi
Pane, vy ste primitív.. Pri čom?
syrovahlava pred 10 mesiacmi
Môžme si z neho uťahovať,ale stačí si uvedomiť,že nám súčasne vládnu politici, ktorý spochybňujú tvar zeme,útočia na vedcov a odborníkov,verejne a bez dôkazov spochybňujú odbornosť SAV a podobne.A politici sú iba vzorkou národa.Zo Slovenska sa očividne stal národ hlupákov,kde tieto názory nie sú vyvracané,ale podporované aj v parlamente.Akú motiváciu má v takejto krajine nejaký odborník robiť serióznu vedeckú činnosť,keď ho taký Kotlár verejne zosmiešni,a zároveň dezinformátorom ako Peková tu tlieskajú desiatky tisíc ľudí?A akú motiváciu majú talentovaní mladí ľudia tu vyštudovať,a ostať pracovať?Keď je už verejne tolerované,aby ich spochybňoval a urážal kde aký dezolát s učňovkou, zatiaľ čo v zahraničí sa o nich idú potrhať.