Veď vonkajšiu klimatizačnú jednotu si namontujem sám! (MOZGONAUT)

zobraziť viac ↓
buchnad 8 223 videní

Mozgový atlét si chcel namontovať vonkajšiu jednotku sám. Jasné že to ide, lenže tento chlap asi na hodine fyziky nedával pozor. Keď vyliezol na rebrík, ten zatlačil na vrch plošiny a nehoda bola na svete...

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 24.8.2025 16:11
  • Páči sa: 94% (18 hlasov)
  • Obľúbené: 1
  • Komentárov: 13
  • Dľžka: 1:07
  • Kategória: šokujúce
  • Tagy: mozgonaut, mozgový atlét, zdrbal sa, zjebal sa, fail, klíma, klímu, montoval klímu, spadol z rebríka, rebríku, pád, plošina, klimatizácia, spadol, úraz, spadol spadol z rebríka
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (13)
zobraziť viac ↓
  • michok pred 9 mesiacmi a 3 t
    normálne neviem, čo je lepšie, či že video nie je odstrihnuté v najlepšom a dokonca má zvuk, alebo ten Superman

  • efajka pred 10 mesiacmi
    montoval som jednu a tiež nam dvom skoro drbla na zem.fakt nevdačna robota,radšej vyrezavat polystyrenove potrubia pre tieto kravy lamacim nožikom v teplučku pri radiu.

  • milorecstudio pred 10 mesiacmi
    Superman prišiel neskoro :D :D

  • flav pred 10 mesiacmi
    Ešte to bude reklamovať že mu to kurier rozjebal...

  • megacik pred 10 mesiacmi
    Ten nech je rád, že mu tá klíma nepadla ešte na hlavu.

  • scorpio99 pred 10 mesiacmi
    No čo nevyšlo ale aj tak stále môže kandidovať do europarlamentu za Smrad SD.

  • milo711 pred 10 mesiacmi
    Ešte aj superman mu priletel na pomoc 😄

  • 666anonymus666 pred 10 mesiacmi
    Krása... IQ 5 je asi veľa... Dúfam, že bol szčo