Mozgový atlét si chcel namontovať vonkajšiu jednotku sám. Jasné že to ide, lenže tento chlap asi na hodine fyziky nedával pozor. Keď vyliezol na rebrík, ten zatlačil na vrch plošiny a nehoda bola na svete...

Mozgoví atléti chceli namontovať veľkúAutor: uhorkac5 604 videní

Keď inštaluješ klimu v činskom veľkomesteAutor: extio7 589 videní

Tina - Si sám (ZeFe - pripravuje COVER)Autor: jasomorigosfejk4 798 videní

Keď plačeš nad ohladuplnosťou a sám jazdíšAutor: sirsalem2 187 videní

Tina - si sam(MTV VERSION)Autor: mtvtelevizion317 videní

To je ale tvrdohlavý brankár!Autor: glezgot22 943 videní

Protetická ruka (Urob si sám)Autor: tristan320 184 videní

Zubárovi nepôjdem, stoličku si vytrhnem ajAutor: godzilla5 326 videní

Iné kafe - poraď si sámAutor: makakstromovy7 920 videní

Eva Kostolányiová - Keď si sámAutor: elitk05 410 videní

Neobyčajná príhoda obyčajného PoliakaAutor: glezgot102 700 videní

Dajte mu gumičku a on sa zahrá sám!Autor: herecka12 488 videní

Zaspievam si sámAutor: aleska4 008 videní
michok pred 9 mesiacmi a 3 t
normálne neviem, čo je lepšie, či že video nie je odstrihnuté v najlepšom a dokonca má zvuk, alebo ten Superman
efajka pred 10 mesiacmi
montoval som jednu a tiež nam dvom skoro drbla na zem.fakt nevdačna robota,radšej vyrezavat polystyrenove potrubia pre tieto kravy lamacim nožikom v teplučku pri radiu.
milorecstudio pred 10 mesiacmi
Superman prišiel neskoro :D :D
flav pred 10 mesiacmi
Ešte to bude reklamovať že mu to kurier rozjebal...
megacik pred 10 mesiacmi
Ten nech je rád, že mu tá klíma nepadla ešte na hlavu.
scorpio99 pred 10 mesiacmi
No čo nevyšlo ale aj tak stále môže kandidovať do europarlamentu za Smrad SD.
milo711 pred 10 mesiacmi
Ešte aj superman mu priletel na pomoc 😄
666anonymus666 pred 10 mesiacmi
Krása... IQ 5 je asi veľa... Dúfam, že bol szčo