Brage Vestavik je nórsky profesionálny cyklista, ktorý patrí medzi výrazné postavy svetovej scény v disciplínach downhill a freeride. Narodil sa v roku 1996 a už od mladého veku bol spojený s bicyklovaním v kopcoch okolo svojho domova v Nórsku, kde si vybudoval svoj osobitý štýl jazdy. Je známy svojou odvahou, technickou precíznosťou a divokými, často až šialene pôsobiacimi jazdami, ktoré kombinujú čistý rýchlostný zjazd s freestyle prvkami. Vďaka tomu sa stal obľúbenou postavou nielen na pretekárskych tratiach, ale aj v komunite fanúšikov videí z freeride akcií, najmä tých, ktoré sa objavujú v prestížnych sériách ako Red Bull Rampage či na jeho vlastnom YouTube kanáli. Vestavik si drží povesť jazdca, ktorý sa nebojí riskovať a skúšať limity – jeho meno sa často spája s dravosťou a autentickosťou, ktorá je v modernom mountain bikingu cenená. Okrem športových výkonov si vybudoval aj mediálnu základňu, keďže dokáže svoje jazdy prezentovať atraktívne a s humorom, čím si získal širokú fanúšikovskú základňu aj mimo čisto športového prostredia.

Chybička se vloudila!Autor: mudrlant98713 247 videní

MTB downhill Autor: slovakguy9426 360 videní
![[MTB] Freeride DownHill](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/43535.jpg)
[MTB] Freeride DownHillAutor: bmxforewer9 376 videní

MTB downhill je nebezpečný športAutor: fratlik17 804 videní

MTB downhill vs futbal .Autor: wolverine3 095 videní

Prečo mám rád MTBAutor: lusky4 554 videní

Air DownhillAutor: kikloop8 875 videní

Downhill ako sa patrí (Kanada)Autor: godzilla30 735 videní

Downhill 2010Autor: gtrider12 397 videní

RAIN DAY - Mtb Downhill videoAutor: lukaslenner4 965 videní

Vyzerá to tak, že si už dnes dojazdil (MTBAutor: katka15 007 videní

Nič mi neni, možno ani otras mozgu nemámAutor: tadyjebobr5 463 videní

Downhill v zimeAutor: mertinjeso7 477 videní
unlimit pred 10 mesiacmi
To je vstko? Amater
teza pred 10 mesiacmi
Ahojte rád by som sa poradil ak teda môžete.... . mám teraz kellys thorx 30 rok 2022, rozmýšlam že by som ho predal.. cena 1000 je vysoká ,, predám ho za toľko je v dobrom stave tak 2500km viac nie. Chcel by som si kúpiť nejaké elektro do 3500 ale vôbec sa v tom neorientujem... prevažne jazdím v karpatoch teda kopce, celoodpružený by som určite teda bral.. trochu traily ale žiadne nejaké skoky atd.. skôr rýchli zjazd po menších cestičkách a malé skoky to ma baví,, nejaké väčšie skoky neplánujem,, ale zase chcem mať to odprušenie lebo je to pohodlnejšie ked idem rýchlejšie dolu po kameňoch alebo skalách. diki moc..
stewo99 pred 10 mesiacmi
a toto akoze na co bolo dobre?
klampotik pred 10 mesiacmi
Bez rukavíc? :O
megacik pred 10 mesiacmi
Dúfam, že mal prilbu aj na vajciach, na každom samostatne, pre istotu.
ujovecernicek pred 10 mesiacmi
mal bohové šťastie, že tam neboli aktivisti z hnutia My sme Vlk a Les- lebo by ho doebali horšie , ako náraz do pniaka. Sprznil prírodu, tým vreskotom vyplašil larvu pakomára, a spevavce sa tiež cítili nesvoje.
protiislamu01 pred 10 mesiacmi
Čakala som, že sa prizabije aj druhýkrát....
atari pred 10 mesiacmi
Pacient 😛