Cenu za blbosť by si zaslúžil tento vodič kamióna, jednoducho ignoruje vyznačenú kontrolu maximálnej výšky a trepe sa bezhlavo ďalej, dobre ti škodu započítajú k výplate.

Aký sprostý musíš byť, keď si chcešAutor: fantomas30 649 videní

Aký ebnutý musel byť, keď obiehal v takejAutor: avalokiteshvara8 882 videní

Aký sprostý musíš byť, keď toto skúšaťAutor: uhorkac16 334 videní

Aký idiot musel byť šofér, keď dokázal totoAutor: uhorkac15 305 videní

Keď musíš, tak musíšAutor: leviathan71 538 videní

Keď musíš, tak musíš 3Autor: svijtak72 669 videní

Aký jeb*utý musíš byť, keď si dáš naAutor: tristan348 440 videní

Keď musíš, tak musíš 4Autor: bboy9 513 videní

Keď musíš, tak musíš 2Autor: benyxxxx64 676 videní

Vravela som ti, že vonku je slušná poľadovica!Autor: uhorkac15 342 videní

Keď sa musíš vždy uistiťAutor: damian21043 828 videní

Keď musíš, tak musíš!Autor: lmfaoolo61 753 videní

Keď musíš, tak musíš, aj keď na cudzom!Autor: uhorkac10 986 videní
axelsvk pred 10 mesiacmi
Na druhej strane. Idem minule bocnymi ulickami a tam podjazd popod zeleznicu. Maximalna vyska 2.1 metra. Reku viem, ze mam s boxom na streche 215, ale toto sa mi dajako nezda. Zastavil som, poslal zenu nech to kontroluje a pomaly som dosiel do podjazdu. Mal som rezervu dobreho pol metra...
petkon18 pred 10 mesiacmi a 1 t
pripomina mi to takź kreslený vtip. V nákladiaku idú dvaja a pred tunelom je značka max.4m a závozník hovorí šoférovi: "Počuj, nemáme my 5m?" Šofér "Máme, ale vidíš tu niekde policajtov?"
ujovecernicek pred 10 mesiacmi a 1 t
asi mu povedali, že s trpezlivosťou sa dá zvládnuť každý problém.
morpheus pred 10 mesiacmi a 1 t
profesional no...
zaberyzciest pred 10 mesiacmi a 1 t
podobni "vodici/odbornici" z mv.sk ma par dni dozadu presviedcali ze na krizovatke nemusia dat prednost ked idu z vedlajsej cesty
ragequitz pred 10 mesiacmi a 1 t
Si asi myslel, že to je na okrasu alebo vianočná ozdoba 😃
ksichtx pred 10 mesiacmi a 1 t
vytiahnut von a zastrelit, kym nezabije nieciu rodinu !
danpaulok pred 10 mesiacmi a 1 t
Nieco ako volic Smeru :D Ked im nevadi ako sa ten idiot sprava, ze ide rozpravat o tom, ako sa novinari nezaujimaju o pravo na nazor a v zapati novinarke povie, nech je ticho a ze jeho jej nazor nezaujima :D A tie haciendy co maju v Chorvatsku z nasich dani... Tak taky sprosty musis byt, aby si obchadzal takuto vec na ceste, ako niekto, kto ich stale chce volit aj po tom vsetkom a to len preto, lebo sa boji Simecku...