Pre domácich kutilov, ktorí potrebujú niečo namazať a nemajú aplikačnú slamku, je tu jeden tip. Potrebujete len injekčnú ihlu a za pár minúť už môžete mazať.

Aj takto sa dá použiť WD-40!Autor: bazmegistan46 632 videní

Nasadenie traktorovej pneumatiky na disk pomocouAutor: tchoroid11 675 videní

Obúvanie 900 kg ťažkej pneumatiky pomocouAutor: noone26 115 videní

Zadymilo sa (mozgová atletika)Autor: pejoke18 762 videní

Ako obúva kolesá profesionál?Autor: methodman59 276 videní

Profi mechanikAutor: eurocargo63 077 videní

Takto sa to nerobí, do psej matere! (obúvanieAutor: tegernako39619 162 videní

Rýchla oprava kolesaAutor: katka82 810 videní

Takto sa to nerobí, do PSEJ MATERE!Autor: shitmaster17 937 videní

Taká obyčajná výmena pneumatiky na nakladačiAutor: vincentvega33 922 videní

Čo robiť keď vás ...Autor: zolibuko3 868 videní

Sem daj nohu a chvíľu tam stoj! (obúvanie gumy)Autor: stonebull25 058 videní

Ako nahodiť traktorovú pneumatiku na disk?Autor: kalimero22 359 videní
raek1 pred 10 mesiacmi a 1 t
mazat zamok, to je napad, akurat sa mu tam tak pochyta na ten olej bordel
gramatocleric pred 10 mesiacmi a 3 t
Ja neviem mne tam tie slamky v živote nedržali, večne som bol komplet zajebaný od oleja, len tam kde som mieril išlo tak 10%.
20171982 pred 10 mesiacmi a 3 t
100 bodov ! ! ! mal som doma 3x vd bez slamky a nedokázal som si // požičať // z OBI . nenašiel som odvahu ....😊😘
flav pred 10 mesiacmi a 3 t
Funguje to aj ked stratím sprej?
saklinac pred 10 mesiacmi a 3 t
môj život už nie je taký ako predtým
bububu2 pred 10 mesiacmi a 3 t
Ja som si chcel minule do gulových čapov vazelíny natlačiť, tak som obehal lekárne a nepredali mi striekačku že na predpis, hladeli na mňa ako na feťáka jebliny krepé :D
jigsaw pred 10 mesiacmi a 3 t
Bežne si doma nepichám heroín, takže ihlu nemám 😂
nebudovca pred 10 mesiacmi a 3 t
ale kupim este jeden sprej a slamku nestratim.