Pre pripomenutie čo tí dnešní "hrdinovia" páchali v susednom Poľsku, žiaľ prejde pár rokov a žiadny preživší tohto masakru už nebude môcť o tom rozprávať, možno z toho urobia aj hoax. Ich pohrobkovia v tom samozrejme pokračujú.

Obete ukrajinskych fasistovAutor: winston19845 209 videní

Poľský troll Jeleniejaja v akcii IAutor: vydriduch95 528 videní

Zatýkanie ukrajinských neonacistov v NovoruskuAutor: bbkraj830 videní

Fico a Kiska najprv podporovali fašistov naAutor: dakar3 499 videní

Traja chrobáciAutor: romales17 485 videní

Poľský zlodej nárazníkaAutor: tigrica14 187 videní

Poľský dabing, najlepší dabingAutor: hlavotis23 024 videní

Ukrajinskí fašisti zničili ruskú batožinu naAutor: bbkraj651 videní

Poľský kamionista Autor: mirec1551 847 videní

Poľský tekvicový muž vyčíňal v parkuAutor: l3bron30 797 videní

Na počiatkuAutor: pinokiofromtokio698 videní

Ukrajinskí fašisti jej zmasakrovali manželaAutor: bbkraj240 videní

Poľskí lovci gituAutor: muerte129 611 videní
grecky pred 11 mesiacmi
všetko zlo vždy šlo z Moskvy to sú skutoční fašisti
danpaulok pred 11 mesiacmi
ja ho pocujem hovorit o banditoch, teda nie o dnesnych hrdinoch, tak laskavo nedristaj... vtedajsi banditi nie su dnesni hrdinovia... si dostuduj trochu historiu, kde bol vtedy Bandera a co bolo jeho cielom...
nosound99 pred 11 mesiacmi
Ked uz varis, tak to neber...
exal pred 11 mesiacmi
akych dnesnych hrdinov dnesni ukrajinci masakruju deti? Dalsli pomyleny kokotsky komentar
igness pred 11 mesiacmi
Mne sa tiez pacia Slovensky nackovia. Rusko nas oslobodilo. Huraaa. A ked im povies ze nas 40 rokov okupovalo takze nas neoslobodilo tak to zrazu uz nie je Rusko ale ZSSR a tam boly aj poliaci aj madary a hlavne Ukrajinci co nas obsadili a Russko samo o sebe to nechelo. Na otazku a preco ich vrcholny predstavitelia sami hovoria o tom ze treba obnovit uzemie a ZNOVU mu vladnut to uz je take ze... a na Ukrajine su Banderovci. Na druhej strane Fico je tu ochranca Slovenska a progres je v kategorii ciste zlo. Ze nic nemame? Ze ideme dolu? Ze sa tu kradne? NO A CO. Za PS by to bolo horsie to urcite to Fico hovoril. Takze asi tak...
mefistofel pred 11 mesiacmi
Jasné, pod nadvládou Sovietskej socialistickej republiky (Rusko) robí každá krajina špinavosti. Aj tu na Slovensku robili riadne špinavosti, keď sme boli pod ich nadvládou. Mnoho ludí by vedelo rozprávať.