Deti sa stretli so Spidermanom. Tento imitátor bol naozaj skvelý. Pre deti si pripravil krátke vystúpenie a mohli si s ním podať ruky. Najväčšiu radosť mali určite chlapci.

Spiderman-začiatočnikAutor: malkin1247 983 videní

Spidermana už vôbec nemám rád!Autor: lezak6006 158 videní

Spiderman - Dolná SúčaAutor: rgzot5 019 videní

Straňánsky spidermanAutor: lenerik9 832 videní

Spiderman dabingAutor: frantowow3 037 videní

V moci spidermanaAutor: dzaro553 234 videní

Pozerajte na mňa, som SPIDERMAN!Autor: buchnad8 462 videní

Spiderman v akcii 2Autor: tegernako3961 537 videní

Môj syn je Spiderman!Autor: srdce26 560 videní

SpidermanAutor: antixxx3 187 videní

Vstávaj Spiderman, si platený od hodiny! Autor: urfik14 917 videní

Brankár SpidermanAutor: didusqo37 338 videní

Spidermana alebo slečnu?Autor: tegernako3963 633 videní
petkon18 pred 10 mesiacmi a 4 t
no neviem podla mna nepresvedcil. mal lozit poplafóne..
dtatko pred 11 mesiacmi
Super deti mali zážitok a radosť tak je to správne :)
marek002 pred 11 mesiacmi
A pod maskou dajaký štrbavý cigančik
jozo3jozo pred 11 mesiacmi
ja sa tiez ucim salto dozadu. ide mi to dobre, uz ho viem do polky
bp pred 11 mesiacmi
Ako keby som seba videl....( s tým fotoaparátom)
danpaulok pred 11 mesiacmi
este mamickam vizitku popodavat :D