V Moskve boli vládou umiestnené informačné tabule, kde sú pobaltské národy označené za neexistujúce a podľudí (untermenschen).
Propagandisti už nejaký čas Rusom vymývajú mozgy v sťátnej TV o utláčanej ruskej menšine v týchto krajinách.
To isté sa dialo s Ukrajinou od 2014 a zdá sa, že fašistický ruský režim si postupne pripravujú zámienku na napadnutie pobaltských krajín.

Kovbojka z Fínska: polícia vs. estónskyAutor: h4cker72 794 videní

Ruskí nacistiAutor: roubbbi30 731 videní

Estónsko buduje na hraniciach obranné línieAutor: angerfistt517 videní

Rusko a jeho kultúra v skratkeAutor: angerfistt890 videní

Obyčajný deň so StopXamAutor: adams7013 607 videní

Moskovské verejné záchody v MHDAutor: angerfistt1 395 videní

Obyčajný deň so StopXam 2 - ZápasníkAutor: adams7012 362 videní

Driftovačka niekde v LitveAutor: l3bron13 796 videní

Ruský špecialista dorazil ukrajinskýchAutor: bananqtz443 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt288 videní

Moskva City už tradične s ďalšou dierou vAutor: angerfistt1 053 videní

Asfaltovanie v daždiAutor: angerfistt319 videní

Slovenská armáda vyložila svoju techniku vAutor: internetomsvetom2 916 videní
brajenkotlar pred 11 mesiacmi a 2 t
To su haj*li. Aj ked som cakal ze skusia najskor nieco v Moldavsku.