Prvé autonómne doručenie auta na svete! Priamo z fabriky ku novému majitelovi

zobraziť viac ↓
jahuproton 11 008 videní

Táto Tesla sa odviezla z Gigafactory Texas do domu svojho nového majiteľa ~ 30 minút-cez parkoviská, diaľnice a mesto, aby sa dostala k svojmu novému majiteľovi

  • Kvalita: 2K Full HD HD NQ LQ
  • Zverejnené: 13.7.2025 21:40
  • Krajina: Spojené štáty, USA 🇺🇸
  • Páči sa: 66% (29 hlasov)
  • Obľúbené: 4
  • Komentárov: 71
  • Dľžka: 3:26
  • Kategória: veda a technika
  • Tagy: tesla, autonómne auto, spojené štáty, usa
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (71)
zobraziť viac ↓
  • mahatmagandi pred 11 mesiacmi
    Neskutočné niečo. Snáď sa raz podarí a tiež kúpim takúto Teslu :)

  • d3c3mb3r pred 11 mesiacmi a 1 t
    Soferuje AI - Anonymny Ind

  • kayko pred 11 mesiacmi a 1 t
    A na druhej strane internetoveho signalu soferuje nejaky ind

  • quixik1 pred 11 mesiacmi a 1 t
    Svojim sposobom je to fascinujuce. Avsak vzdy sa najde hejter ktore mu nieco na tom vadi. Je to proste buducnost. Tak ako boli automaticke prevodovky, mobily, tablety, google maps a pod.

  • nytris77 pred 11 mesiacmi a 1 t
    jo a zaparkovala u obrubníku kde se nesmí parkovat.

  • tonenimozne pred 11 mesiacmi a 1 t
    Kto vie ci si niektory sofer v premavke vsimol ze auto nema sofera

  • rabeto pred 11 mesiacmi a 1 t
    Hudba....vie niekto😒

  • pomstiteljespat pred 11 mesiacmi a 1 t
    No ale zachranarsku ulicku to robit nevie.

  • svkigi pred 11 mesiacmi a 1 t
    na plyn brzdu to používa nejaké servomotory ?

  • chlorovodik pred 11 mesiacmi a 1 t
    A ak nezaplatim splatku, tak znovu odijde sama ?😀

  • scorpio99 pred 11 mesiacmi a 1 t
    Dosť by ma zaujímalo že pokiaľ toto niekoho zabije kto za to pôjde sedieť?

  • espero2 pred 11 mesiacmi a 1 t
    ďakujem ee, mozog človeka takýmto prístupom zdegeneruje. Dopadne to ako v rozprávke Wall-E. Keď vyžraté sliede budú celý čas sedieť na prdeli, lebo nepohnú prstom. Na hory na elektro bajku, do mesta na elektrokolobežke, na dovolenky takýmito samovražednými vozítkami. Celý svet bude zamorený elektroodpadom.

  • kkk pred 11 mesiacmi a 1 t
    Len pre zaujimvost, Tesla ma len certifikovanu uroven 2 autonomneho riadenia. Taky MB,BMW (aj ine) maju certifikovanu uroven 3 (v urcitych oblastiach). Asi to bude opat len reklama Tesly, lebo sa o ich autonomno riadeni dlho nehovorilo.

  • joeyno69 pred 11 mesiacmi a 1 t
    mňa by zaujímalo, ako sa dá zvyknúť nato nemať pred volantom ten kokpit ako majú všetky autá.. to keď chcem vedieť základné údaje, rýchlosť, stav paliva/baterky, doba jazdy atď., musím otáčať hlavu doprava na infotainment? Má niekto niečo podobné? Podelí sa o zážitok?

  • slivec pred 11 mesiacmi a 1 t
    dôkaz, že šoféri z povolania nepotrebujú mozog :D

  • nikto3000 pred 11 mesiacmi a 2 t
    3:10 som sklamaní 😞čakal som, že dvere sa otvoria sami

  • biker610i pred 11 mesiacmi a 2 t
    A co na to zakon ? by som chcel videt vyraz policajta keby zastavil taketo auto a v aute nikto :D

  • marek002 pred 11 mesiacmi a 2 t
    Nech je vyspelé akokoľvek, nikdy tomu nebudem veriť

  • darcaorganov pred 11 mesiacmi a 2 t
    klobúk dole pekná práca. Na slovensku možno tak o 10 rokov lebo keby príde do bratislavy a má ísť do košíc tak mu dôjde baterka a už samo si zástrčku nepichne :D

  • yannik pred 11 mesiacmi a 2 t
    Uvidíme, čo s cenami týchto elektrík spravia autá na vodu ..