Táto Tesla sa odviezla z Gigafactory Texas do domu svojho nového majiteľa ~ 30 minút-cez parkoviská, diaľnice a mesto, aby sa dostala k svojmu novému majiteľovi

Autonómne autá Google budú prvý raz jazdiťAutor: cargobull17 306 videní

Najmenšie programovateľné autonómne roboty naAutor: zolibuko219 videní

Volvo a Uber budú robiť autonómne autá užAutor: henrich1864 499 videní

Prve randeAutor: mrsbrown8 779 videní

Vedci vytvárajú plne autonómne mikrorobotyAutor: zolibuko174 videní

Doručenie gauča v Ruskej federáciiAutor: bbkraj479 videní

Fenomenálny Huliak natočil ďalšie videoAutor: bbkraj1 611 videní

Doručenie superšportiaku Bugatti Veyron kAutor: sagamartin79 762 videní

Prvé rande Prvé rande Prvé rande Prvé RandeAutor: boomer24 421 videní

Prvé autá na krymskom moste po obnoveníAutor: jano771 563 videní

Ako priviesť deti ku šialenstvu?Autor: mikio37 173 videní

Sexy video zakázané v kláštoreAutor: budulinek22575 391 videní

Google Asistent za vás zavolá aj ku kaderníkoviAutor: v4v16 824 videní
mahatmagandi pred 11 mesiacmi
Neskutočné niečo. Snáď sa raz podarí a tiež kúpim takúto Teslu :)
d3c3mb3r pred 11 mesiacmi a 1 t
Soferuje AI - Anonymny Ind
kayko pred 11 mesiacmi a 1 t
A na druhej strane internetoveho signalu soferuje nejaky ind
quixik1 pred 11 mesiacmi a 1 t
Svojim sposobom je to fascinujuce. Avsak vzdy sa najde hejter ktore mu nieco na tom vadi. Je to proste buducnost. Tak ako boli automaticke prevodovky, mobily, tablety, google maps a pod.
nytris77 pred 11 mesiacmi a 1 t
jo a zaparkovala u obrubníku kde se nesmí parkovat.
tonenimozne pred 11 mesiacmi a 1 t
Kto vie ci si niektory sofer v premavke vsimol ze auto nema sofera
rabeto pred 11 mesiacmi a 1 t
Hudba....vie niekto😒
pomstiteljespat pred 11 mesiacmi a 1 t
No ale zachranarsku ulicku to robit nevie.
svkigi pred 11 mesiacmi a 1 t
na plyn brzdu to používa nejaké servomotory ?
chlorovodik pred 11 mesiacmi a 1 t
A ak nezaplatim splatku, tak znovu odijde sama ?😀
scorpio99 pred 11 mesiacmi a 1 t
Dosť by ma zaujímalo že pokiaľ toto niekoho zabije kto za to pôjde sedieť?
espero2 pred 11 mesiacmi a 1 t
ďakujem ee, mozog človeka takýmto prístupom zdegeneruje. Dopadne to ako v rozprávke Wall-E. Keď vyžraté sliede budú celý čas sedieť na prdeli, lebo nepohnú prstom. Na hory na elektro bajku, do mesta na elektrokolobežke, na dovolenky takýmito samovražednými vozítkami. Celý svet bude zamorený elektroodpadom.
kkk pred 11 mesiacmi a 1 t
Len pre zaujimvost, Tesla ma len certifikovanu uroven 2 autonomneho riadenia. Taky MB,BMW (aj ine) maju certifikovanu uroven 3 (v urcitych oblastiach). Asi to bude opat len reklama Tesly, lebo sa o ich autonomno riadeni dlho nehovorilo.
joeyno69 pred 11 mesiacmi a 1 t
mňa by zaujímalo, ako sa dá zvyknúť nato nemať pred volantom ten kokpit ako majú všetky autá.. to keď chcem vedieť základné údaje, rýchlosť, stav paliva/baterky, doba jazdy atď., musím otáčať hlavu doprava na infotainment? Má niekto niečo podobné? Podelí sa o zážitok?
slivec pred 11 mesiacmi a 1 t
dôkaz, že šoféri z povolania nepotrebujú mozog :D
nikto3000 pred 11 mesiacmi a 2 t
3:10 som sklamaní 😞čakal som, že dvere sa otvoria sami
biker610i pred 11 mesiacmi a 2 t
A co na to zakon ? by som chcel videt vyraz policajta keby zastavil taketo auto a v aute nikto :D
marek002 pred 11 mesiacmi a 2 t
Nech je vyspelé akokoľvek, nikdy tomu nebudem veriť
darcaorganov pred 11 mesiacmi a 2 t
klobúk dole pekná práca. Na slovensku možno tak o 10 rokov lebo keby príde do bratislavy a má ísť do košíc tak mu dôjde baterka a už samo si zástrčku nepichne :D
yannik pred 11 mesiacmi a 2 t
Uvidíme, čo s cenami týchto elektrík spravia autá na vodu ..