Ruský internetový obchod Ozon má svoju novú pobočku dedine Sjapsja.
Otvorila ju miestna obyvateľka priamo vo svojom "dome".

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt1 309 videní

Blaha v Moskve: „Rusko je krásne, múdre aAutor: dokumenty28 501 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: addams902 videní

Ľuboš Blaha prišiel do Moskvy obdivovať RuskoAutor: miloslav81 286 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt808 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt960 videní

Metro Prospekt Mira - MoskvaAutor: klobucnik1 871 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt1 473 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt1 412 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt947 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt208 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt915 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt1 178 videní
tompi pred 11 mesiacmi a 2 t
v azbuce písmeno"Z" není a to co zní jako naše "Z" vypadá jako naše "3". No až teď mě to docvaklo- co pro rusZáka znamená písmeno "Z" když nic podobné v azbuce není??? Takže na tom obchodu by to asi vypadalo nějak jako "Озон" 😆😆😆. Jo a na rusZkých vozech jsem si "Z" přeložil asi jako "rusZký Zm-.rd"
ayettista pred 11 mesiacmi a 2 t
Ešte že sa len pred nedávnom naučili písať písmeno "Z"...