6. júla 2025 dve prefetované, zbytočné ľudské existencie ukradli motor z člnu. Našťastie ho polícia do 48 hodín zaistila späť, za čo patrí veľká vďaka pánom policajtom a všetkým, ktorí sa do pátrania zapojili – bolo vás dosť. Ešte raz veľká vďaka!
Ak poznáte tie fetky, pokojne napíšte ich mená – nech si "užijú" pozornosť.
Prajem krásny deň.

Zlodeji profesionáliAutor: tigrica45 680 videní

Kradez katalyzatoraAutor: foxon4 075 videní

Krádež mobilného telefónu na brazílskyAutor: turista70 024 videní

Krádež notebookuAutor: jasa22 749 videní

ZLODEJI, pátranie!!!Autor: land0074 386 videní

Zlodeji autaAutor: noone34 395 videní

Zlodeji odišli bez "koristi" (Francúzsko)Autor: bombarderis32 817 videní

Krádež betónových levov (instantná karma)Autor: vincentvega51 977 videní

Superbabička stĺkla na ulici 6 zlodejovAutor: 19misscho1938 807 videní

Krádež autaAutor: waldo33 180 videní

Krádež bankomatu trošku inakAutor: patkooooo16 276 videní

Start torpedoveho clnuAutor: cerberus2237 873 videní

Krádež Fábie análnym vzrušovadlomAutor: mundy2429 223 videní
djnigelc pred 11 mesiacmi a 3 t
na 100% prosli na ceste tam pred kamerama na jinejch mistech kde jeste nebyli maskovany ... jen to chce jet po zpatku a tahat cctv zaznamy z mist kterejma prosli ... takovyhle kryplove urcite nasadili kapucy az pred barakem
zver0 pred 11 mesiacmi a 3 t
To boli zhúlení, alebo prečo chodili jak keby nechceli poškodiť podlahu? 😄
tatrovkarsiltov pred 11 mesiacmi a 3 t
Ako to odomkol na začiatku??
ujovecernicek pred 11 mesiacmi a 3 t
odstrihnúť prst nožnicami na plech. To sa robievalo v 90 a 00 rokoch . Každý potom hneď vedel, o koho sa jedná.
lukyluky pred 11 mesiacmi a 3 t
este ho debil aj poskodil ako ho odniesol... faaaajne prelialo motor olejom
dusanlulka pred 11 mesiacmi a 3 t
Tu pomôze len K.I.P. (kratka intenzivna prevychova.)
kalatrava pred 11 mesiacmi a 3 t
Podľa rozmeru to bol asi 5-koňový 4-takt, tak za >2000, takže by mali za to dostať basu nie?
adrenalin20 pred 11 mesiacmi a 3 t
Do rici, vyzerám na tom videu ako blbec, nabudúce si oblečiem niečo lepšie.
quixik1 pred 11 mesiacmi a 3 t
Zotnut obom pravu ruku.. to je sialene ze sa to stale robi. Pamatam si za sociku ze to bolo bezne.. kazda chata.. kazda garaz kazda pivnica boli sustavne vykradane.. ale teraz kde su same kamery a alarmy? sila