Vedenie Omskej oblasti zamietlo stavbu federálnej diaľnice Tobolsk-Tara-Tomsk.
Tým skončili nádeje množstva dedín okolo.
Peniaze na Iskandery sú dôležitejšie.

Blaha v Moskve: „Rusko je krásne, múdre aAutor: dokumenty28 501 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: addams902 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt1 361 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt396 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt624 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt524 videní

Ľuboš Blaha prišiel do Moskvy obdivovať RuskoAutor: miloslav81 286 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt615 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt808 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt960 videní

Metro Prospekt Mira - MoskvaAutor: klobucnik1 871 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt1 473 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt1 412 videní
efajka pred 11 mesiacmi a 2 t
Paradoxne, ale vďaka týmto "Diaľniciam" Rusko dneska existuje po invázii ich bračekov z nemeckej ríše.😁😉