Sergej sa spil ako taká doga a odniesla si to jeho hlava, ktorú mal spuchnutú ako burgyňu.

V Rusku došlo k úrazuAutor: bbkraj1 267 videní

Ukrajinský robotníkAutor: marlborka20159 742 videní

Ožratý rus vs. ruská políciaAutor: antverti39 480 videní

Ožratí ľudiaAutor: miko4x418 481 videní

Ožratí kamarátiAutor: suky75 812 videní

V Rusku natočili upíraAutor: fantomas46 832 videní

Ožratý automechanik Voloďa sa pripravuje naAutor: sviatoslavsenior21 287 videní

Opitý Rus napadol redaktora počas živéhoAutor: ruskevidea29 479 videní

Príchod z vianočnej oslavy (Rusko)Autor: tigrica53 919 videní

Rus prevychoval migrantaAutor: angerfistt932 videní

V Rusku opäť natočili UFO!Autor: uschiglas32 706 videní

Karaoke v ruskom vlakuAutor: uhorkac46 043 videní

Vstávaj! (Rusko)Autor: marko5542 190 videní
ujovecernicek pred 11 mesiacmi a 3 t
takto dopadneš, keď si chceš dostať do hlavy správy od dezolé.
neweet pred 12 mesiacmi
Prečo Rus ukazuje fakača?
wisdom pred 12 mesiacmi
podla toho koho si slovensko dlhodobo voli tak toto je nas sen.. kedysi lacne nakupy v polsku teraz sa poliaci chodia pozerat na nas jak na chudakov s polovicnymi platmi.. :) vsetko ma svoju dan.. a my toho fica teraz brutalne pocitime.. a kedze karma je zdarma.. najviac to pocitia priave jeho stadovolici. aspon nejaka spravodlivost existuje.
lolofic pred 12 mesiacmi
prorussacke dezolé musí veľmi bolieť keď vidia aké to ich úžasné russko je v ralé ...
axeffekt pred 12 mesiacmi
tolke roky o tom tocia v amerike a nakoniec im rusi vytru zrak..
target pred 12 mesiacmi
Napadla ma nestranna otazka. Vsetci sa zhodneme ,ze Rusi su prechlastany , zaostaly , bezhajzlovy a neviem aky prijebany narod. A ja mam presne ten isty nazor aj o Ukrajichoch. Preco sa tu od zaciatku vojny, ponizuje len rusky narod, co sa tyka chlastu, ked su na tom rovnako?
tekoner1 pred 12 mesiacmi
Plum-man
pedrovie pred 12 mesiacmi
typický ruSS, podobá sa na putlera, tiež je taký nabotoxovaný.
kizzah pred 12 mesiacmi
zaostalý prechlastaný národ
axilih pred 12 mesiacmi
Tento keby žil u nás a nie v Rusku, tak miluje Fica. To tam ale musíte povedať. Halóóóó
connected pred 12 mesiacmi
Už mu bolo minimálne 3x vysvetlené a stále nepochopil...
nepozerajspravy pred 12 mesiacmi
Takýto bojujú na ukrajine a ukrajina s pomocou nato ich nedokáže poraziť
urguhart pred 12 mesiacmi
Taký bežný ruský vidiek :D
nosound99 pred 12 mesiacmi
Taky bezny slaviansky ksicht.
saklinac pred 12 mesiacmi
bb kraj je kolaborant
keimin pred 12 mesiacmi
prave dnes rano som niekde cital ze Rusko je vraj posledna krajina ktora brani tradicne hodnoty. toto je ono hej ?
turista pred 12 mesiacmi
Chľast = metla ľudstva
target pred 12 mesiacmi
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš! :D
ptaah3 pred 12 mesiacmi
russko je mudre, russko je vyspele