V Záporožskej oblasti narazila ruská hliadka na mínu, čo viedlo k defektu a menej významným škodám.

Okupanti dostali defekt a nezvládli riadenieAutor: angerfistt990 videní

Okupanti dostali defekt #03Autor: angerfistt233 videní

Okupanti dostali defektAutor: angerfistt1 463 videní

Okupant dostal defekt na bicykli #02Autor: angerfistt189 videní

Ivan dostal defekt na ukradnutom bicykliAutor: angerfistt1 739 videní

Ruské puzzle #02Autor: angerfistt1 594 videní

Okupanti našli vlastnú mínuAutor: angerfistt1 416 videní

Okupanti unikajú z horiaceho BMPAutor: angerfistt1 035 videní

Okupanti sa odpálili pri pokladaní vlastnejAutor: angerfistt1 371 videní

Noční vlci dostali defektAutor: angerfistt901 videní

Okupanti spolu S BMP zmizli na míneAutor: angerfistt1 011 videní

Okupant na pedikúre #02Autor: angerfistt952 videní

Okupant dostal defekt na bicykliAutor: angerfistt224 videní
raek1 pred 1 rokom
a opravili ho? :D