Mladé Číňanky sa trošku odviazali v podniku. Úderom hlavy o stôl mal frťan spadnúť do pohára. Všetkým to šlo, okrem jednej, ktorá mala pohár umiestnený rovno nad nohou stola.

Zhulené ČíňankyAutor: horolezec16 987 videní

Keď Slováci pijúAutor: ejosr6 989 videní

Keď chlapi tancujúAutor: derekid8 699 videní

Ako pijú RusiAutor: marlborka2091 457 videní

Ako Číňanky jedia zákusky?Autor: kobrick21 196 videní

Majú už dosťAutor: ciernyjazdec4 818 videní

Čo robia Číňanky v piatok po práci?Autor: trix21 698 videní

Prečo ľudia pijúAutor: toomson4 077 videní

Ako vidia deti opitých rodičovAutor: tigrica9 402 videní

Ako mladí Američania bojujú protiAutor: therock44 519 videní

Niektorí ľudia priveľa pijúAutor: katka59 576 videní

Horkýže slíže - BabyAutor: tigrica10 288 videní

Ako chodia kempovať osamelé Číňanky vAutor: pallo3318 254 videní
marek12363 pred 1 rokom
Ja to mám opačne...Najprv vypijem, potom si rozjebem hlavu niekde :)
teza pred 1 rokom
Podľa mňa super, zabávajú sa s trochou alkoholu a popravde ak by som tam bol tak by som sa aj ja pobavil.. verím tomu, že aj tam pobavili okolie.. Určite lepšie ako keď niekto podnapitý vyvádza a demoluje okolie alebo má potrebu sa navážať do niekoho.
qvv pred 1 rokom
Čínska verzia dunihlavu
st3oj pred 1 rokom
keď fajčia až po náraz čela o brucho, tak klobúk dole
hodopogoo pred 1 rokom
vypil by som s nimi😝😝😝
peterzv pred 1 rokom
sprostá hlava nebolí
gurgen pred 1 rokom
aj tak by som ich potrtkal...
ronik91 pred 1 rokom
podobné zvuky ako u suseda čo chová asi 15 sliepok :D
imotheph pred 1 rokom
to kotkodákanie mi strasne lezie na nervy..
0ar54s pred 1 rokom
a tak sa zabavili a nikomu neškodili :D teda len sebe :D
brajenkotlar pred 1 rokom
Tieto ryzozrutske hluposti. Uz chyba len karaoke a je to kompletka. Sice to je skor japonska zabava ale aj tak 🙂
shlukskywalker pred 1 rokom
Dali si malé pivo a sú na kašu 😂
target pred 1 rokom
co bolo zrno pod stolom ? :D
mdmd pred 1 rokom
Barman pozbieral vajíčka a bolo 🤣
udrzbarpopisov pred 1 rokom
keby takto škriekali u nás v šenku tak po prvom pive odchádzam