Dvaja "dobre trénovaní" policajti a jedna policajtka si nevedeli dať rady s jedným potetovaným vagabundom. Všetkým trom dal päsťou do tváre a následne ušiel. Policajti sa neunúvali už za ním ani utekať.

Dobrá nálada v McDonalds (dvaja starí vs.Autor: zork20 568 videní

Vagabund - Náš ŽivotAutor: d12boyzd124 678 videní

1 väzeň vs. celá policajná stanica (USA)Autor: shitmaster70 279 videní

policajti šli po naháčoviAutor: mischino192 836 videní

Policajti vs. NissanAutor: shark1267 310 videní

Traja šintri vs. vodič rikšeAutor: ceculiak18 873 videní

Ja som policajt!!!Autor: trojanhorsee2 815 videní

Policajti vs. drogový dílerAutor: matew9837 718 videní

Basista vs starí chlapiAutor: kaslemkarmu6 972 videní

Ivan si sťažuje že prišlo veľké bum a z 300Autor: angerfistt1 472 videní

Vagabund - Odkál som feat. Maťo Oničom,Autor: d12boyzd124 046 videní

Je celý potetovaný, dal si odrezať nos, uši aAutor: vycapnik21 371 videní

Traja idioti a jeden laptopAutor: pixxxo4 511 videní
stefankvietik pred 1 rokom
ten pojde pekne na dlho brucat :-D ale dobre ze trenuje beh, ten s mu zide ked nafasuje celu s Jamalom a Jesusom :-D
re5pectsvk pred 1 rokom
keby sa mu nescelo sr..at ich dobyje 😁😎
morpheus pred 1 rokom
policajti sa asi vzdelavali distancne :D :D :D
derek666 pred 1 rokom
to boli 3 policajtky :D
erikci pred 1 rokom
To je Zed z policajnej akadémie.
lolofic pred 1 rokom
Ved takto to bude aj u nás .... ten náš balkánec sa snaží zachrániť situáciu v polícií tak že zníži nároky na fyzické testy....
kapitan10 pred 1 rokom
Fargo bol dobrý seriál.
fofelko pred 1 rokom
Môže byť rád, obvykle títo nespolupracujúci potom pracujú v továrni na cestoviny ako cedítko...
oops pred 1 rokom
Uplne jak keby som videl našich mestských policajtov. Postavy ako z pudingu, nieje možné aby spravili fyzické testy. Po sídliskách sa za bieleho dňa fetuje na preliezkach , a bezdomovci rozbíjajú dopité flašky doslova pred základnou školou, tam mestká policia ani nepáchne. Ale keď zastaneš na odľahlom prázdnom parkovisku niekde v meste na 5 minút si vyzvihnúť balík, už máš papuču a takýto dôstojník ti s úsmevom na tvári povie je to za 20.
strcprstskzrit pred 1 rokom
tak toto boli fakt suky policajtky... hanba im...
brajenkotlar pred 1 rokom
Nechapem preco ho neposteklili taserom rednecka.
psychobraap pred 1 rokom
Bud Spancer by bol hrdy za take rozdane kladiva 🤣🤣🤣
kackooo pred 1 rokom
Keby bol neger, už by mal v sebe zásobník....možno dva
tazkopovedat pred 1 rokom
Pamätáte si film Demolition man? Kde policajti boli priteplení a neboli trénovaní proti agresívnym ľuďom či násiliu? Začíname sa do tejto sféry dostávať pretože aj zločinci majú svoje práva .... Keby mali mať radšej nonstop kameru na hlavách tak by boli dôkaz či bol na vine policajt alebo potencionálny zločinec Ale toto je číre šialenstvo kde vidím tieto videá trápnych policajtov
systemofdown pred 1 rokom
No na to že to bolo v USA sa čudujem že utiekol po takomto incidente po svojich .....