Muž si chcel skrátiť cestu a úplne zabudol na to, že za ohradou bola jama na starý olej. Hladina bola totižto zasnežená, tak si myslel, že to je pevný povrch.

Však len normálne prejdi na druhú stranu, ľadAutor: buchnad25 906 videní

Bobino trošku šantil vo vode, aj sa trochuAutor: godzilla10 953 videní

Videl som to na internete, na druhý breh saAutor: marauder19 952 videní

A to som chcel len zastaviť vodu do psej matereAutor: lezak6008 443 videní

Ja tadiaľto prejdem !!Autor: farizey3 816 videní

Na motorke chcel objavovať svet, potom prišlaAutor: motoride7 873 videní

Kto druhému jamu kope, sám do nej ...Autor: godzilla8 422 videní

Dlho si sa nekúpal, tak to život zariadilAutor: lezak6007 592 videní

Naliali vodu do rozpáleného olejaAutor: h4cker31 200 videní

To je úplne v pohode, tú riečku preskočím!Autor: godzilla7 053 videní

Mokrá príhoda jedného rybára (mal radšejAutor: zlobor12 862 videní

A takto sa zapaľuje oheň v peci, sopliaci!Autor: kalatrava24 644 videní

Len to tu trochu ešte upracem (so skejtom)Autor: hahaha1812 174 videní
tokyma pred 1 rokom
Nevyzerá to na olej. Na to, že tam bola zima, tak bol dosť málo viskózny! Olej má vyššiu viskozitu ako voda!
romannet pred 1 rokom
prečo je vôbec olej takto v bazéne a nie v normalnej uzavretej nadrži?
bocian pred 1 rokom
Veľmi sa mi páči spôsob ohradenia vo výške nejakých 30 cm, také praktické :-) aspoň sa padá hlavou dole.
cukri pred 1 rokom
plávajúca podlaha
foka pred 1 rokom
uz budze znac!
bocian pred 1 rokom
Idem von ten olej kladie pri plávaní väčší odpor a na potvoru aj nadnáša menej ako voda v našom rybníku :-)
megacik pred 1 rokom
Dúfam aspoň, že sa toho nenaglgal.
therock pred 1 rokom
Sa stal Ropákom hneď v prvý deň v novej práci 😂
ronik91 pred 1 rokom
páana beka to nechces :D toho neumyjú 3 dni
klampotik pred 1 rokom
prvý deň v novej práci