Chalan mieša viacero balíčkov kariet, niektoré boli lacné, iné zasa drahšie. S ktorými sa mu narábalo najlepšie?

Vieš narábať s kartami tak, ako ja?Autor: tommygun12 564 videní

Myslíš, že sú tie karty už dobre zamiešané?Autor: bombarderis5 843 videní

Proces výroby pokrových kariet v čínskejAutor: katka11 696 videní

Profesionálka mieša a rozdáva kartyAutor: ddt444 videní

Farbu ti namiešam od oka!Autor: avalokiteshvara15 694 videní

Miešanie koktailuAutor: superman828216 129 videní

Budovy z karietAutor: marlborka2014 529 videní

Vrhač karietAutor: noone14 164 videní

Ja mám na miešanie farby špeciálnu techniku!Autor: shitmaster15 599 videní

S kartami to celkom viem!Autor: shlukskywalker7 491 videní

Brotherhood z karietAutor: marek9568 439 videní

Balíček karietAutor: scafo25 544 videní

Najvyššia budova z kariet!Autor: benyxxxx18 603 videní
gurgen pred 1 rokom
čikovný chaloš... deck za £50 je riadne vymazlený...
tomky123 pred 1 rokom
Pokud někoho uvidím takhle míchat karty tak rychle jdu od stolu pryč :D
roman236 pred 1 rokom
možno keby použil rovnaké triky tak sa to dá posúdiť .ale takto?
hellriders pred 1 rokom
Reálne keby tak predomnou mieša tak myslel by som si že si nakartava 😁
paeturis pred 1 rokom
Ty poslední stojí 65 eur. Jakási limitka pro sběratele; kvalitní ve všech směrech - barvy, ořez, lak, tenčí hrany
maaxoo pred 1 rokom
teraz máš bežne v peňaženke toľko klab kariet - ako by v tescu povedali
ddt pred 1 rokom
Asi som už stará škola, ale viac sa mi páčia tie klasické horné sety kariet, ako tie načančané drahšie.
danpaulok pred 1 rokom
na to, aky je sikovny, tak dost nemotorne odklada karty do balicka, nieco na tom smrdi
chlorovodik pred 1 rokom
Takto machrujem s kreditkami. 😀
marek002 pred 1 rokom
Vedel by som ,ale nemám karty
ragequitz pred 1 rokom
na tých tretích sa dá hrať aj šach 😆