Wow.. Neviem kto im projektoval kanalizáciu...

Modry traktor na dialniciAutor: michok11 022 videní

Ako neodstaviť auto na diaľnici (Rusko)Autor: batuchan7236 001 videní

Zraz debilov na poľskej diaľniciAutor: glezgot26 490 videní

Reťazová reakcia na dialnici v MichiganeAutor: spatlanec1316 126 videní

Keď ide Frigo za tebou na diaľniciAutor: schokovokokoko28 850 videní

Prečo Tie autá idú v protismere?Autor: noone3 666 videní

Kolízia na dialniciAutor: monssi3 307 videní

Blbec na ruskej diaľniciAutor: moriak5 396 videní

Keď stretneš na diaľnici totálneho idiotaAutor: kardiostimulator27 204 videní

Pizzu ti upečiem na diaľniciAutor: paruman29 705 videní

Pokazené auto na diaľniciAutor: d12boyzd1222 084 videní

Hromadná nehoda na diaľnici pod TatramiAutor: dano16h4 962 videní

Stíhačka na diaľniciAutor: peros32 160 videní
toy13 pred 13 rokmi a 5 m
najväčšia autoumyvarka na svete.
hennessy pred 14 rokmi a 11 m
clovek si to sype 130 A zrazu vodna stena :D
anedil pred 15 rokmi a 4 m
robosom sa nechcelo kopat hlboko, tak to aj dopadlo
psychooo pred 16 rokmi a 2 m
To neni gejzir ale pretrhnute potrubie som to kukal na Realiti.:D
drawec12 pred 16 rokmi a 2 m
Good 2.4.3 server kopa bugov fixnutych,eventy,60x raty http://www.arenakamikaze.sk/nightfire/index.php?p=2 neolutujete prijedte si zahrat! ;]
peta pred 16 rokmi a 7 m
a sracky lietaju sdee
7marcellko7 pred 16 rokmi a 9 m
mohlo to byt aj tym ze bol odtok vyvedeny do mora a pri prilive a vlno biti sa voda jednoducho dostavala spat a preto vytiskla tam na dialnici... cisto moj nazor...
rastique pred 16 rokmi a 11 m
ale zalyslite sa a predstavte si ako tam musel vzniknut podtlak ked to tak virazilo
thim pred 17 rokmi
No, toto bude určite nejaká diaľnica na morskom pobreží počas búrky. Čo iné?
ondro350 pred 17 rokmi
co by zato dali v afrike =)
ujomartin pred 17 rokmi
Haluz. A dobre sa hodiaca hudba
sarkan pred 17 rokmi a 1 m
hm niaka sranda to veľmi neni....
johnybpb pred 17 rokmi a 2 m
lol, pekna fontana, keby tak isiel prave okolo niekto v kabriolete... =)
bobo55 pred 17 rokmi a 2 m
to co virazilo poklop v strede cesti do riti
jordan pred 17 rokmi a 6 m
omg to co bolo?????
phillip01 pred 17 rokmi a 7 m
ok už netreba hudba je drowning Pool - Step Up (dakujem punisher) :)
phillip01 pred 17 rokmi a 7 m
pls povedzete mi nazov autora a nazov hudby pls
crisdeath pred 17 rokmi a 7 m
super hudba
proof16 pred 17 rokmi a 8 m
tsunamiiiiiiiiiiiiiiiiiii xD