Otec si myslel, že so svojím synom telefonuje na diaľku. O to viac bol prekvapený, keď ho videl osobne. Celý telefonát totiž stál za ním. Otcova radosť bola neopísateľná.

Rád si robí srandu zo svojho otcaAutor: buchnad8 649 videní

Srandičky so starým otcomAutor: zabozako25 376 videní

Synček strelil do svojho otcaAutor: benyxxxxx34 307 videní

Bezpečne v rukach svojho otcaAutor: noone2 801 videní

Tento malý chlapec ide v šľapajách svojhoAutor: babybang2 203 videní

Plač rokaAutor: klobasa14126 620 videní

Vystrelili si z otcaAutor: ceculiak140 838 videní

Bol to DOKONALÝ plánAutor: wilonator15 295 videní

Telefonát Syn a MamaAutor: doky26 238 videní

A teraz sa zasmej ty, syn môj!Autor: castaneasrativa33 283 videní

Päť generácií z jednej rodinyAutor: tristan316 980 videní

Ty, ty už ma neser, lebo uvidíš!Autor: godzilla5 202 videní

Výprask od otca si nahral na kameruAutor: irishman91 937 videní
dinusko2 pred 1 rokom
Prečo tam je Michal z Madmonqu 😂
zurivec33 pred 1 rokom
krasne
nezbedny pred 1 rokom
technolódźia
ujovecernicek pred 1 rokom
v tomto mám neskutočné šťastie. Vinikajúci vzťah v celej rodine, dokonca aj svokrovci, či svokrovci môjho brata. Tak isto spolužiaci zo základky- to je až neskutočné, ako si v úplných maličkostiach na dennej báze pomáhame navzájom. To je jedna pevnosť, ku ktorej sa môže človek uchýliť. Dúfam, že sa vám to tiež pošťastí.
neweet pred 1 rokom
Zlate :)
zilinec pred 1 rokom
Mu to trvalo teda 😁 Takýchto videí tu treba viac, lebo na prij*baných blbcov natáčajúcich pre sociálne siete ma už nebaví pozerať 🤷
zeckoo pred 1 rokom
haha kym si to uvedomil :D :D Zlate, mile :)
danny1017 pred 1 rokom
volič smeru - sociálna demencia
wallcorf pred 1 rokom
To bolo krasne🥰
tokyma pred 1 rokom
Úžasné!
teza pred 1 rokom
Až keď som mal 25r som si naozaj začal vážiť a plne si uvedomovať čo všetko rodičia pre mňa a sestru spravili a začal som si to oveľa viac vážiť vracať im čo môžem. Mrzí ma že mi to nedošlo skôr ale som zároveň veľmi rád, že im stále môžem preukazovať ak ich mám rád a ako si ich vážim. škoda, že to je podobne u veľa detí a až v neskoršom veku si to uvedomia.
danpaulok pred 1 rokom
a takito ludia volia Smer a Hlas... nepochybujem o tom, ze maju odpracovane, ze maju za sebou kopec prace a ze si zasluzia dostojny zivot, no pochybujem o tom, ze maju dostatok rozumu na to, aby chapali suvislosti a aby porozumeli, preco je zle to, co vlada smerohlasu robi a ako rozkradaju stat, a ze ich hlasy si kupuju omrvinkami... Smeraci si navyse zabezpecili dalsie hlasy mladych zriadenim ministerstva sportu, opat ludia riadeni instinktom, lahke obete, pretoze ich volebne preferencie su ovplyvnene strachom o svoju poziciu na ministerstve... dovolim si povedat, ze Smerakov a Hlasakov na 80% volia dochodcovia a statna sprava...
poli pred 1 rokom
zlatí sú a úprimní, ja som takýto vztah s otcom nemal, snád budem mat so svojím synom
zver0 pred 1 rokom
Aj ja tak plačem vždy keď príde návšteva.
kakti pred 1 rokom
otcovi to dlhooooooo silno nedošlo...až potom ked už bolo skoro neskoro