Jazdenie na štvorkolke v šmykľavom teréne v kopci sa nevyplatilo. Muž prejazd so štvorkolkou po snehu nezvládol a tá sa zrútila z kopca malým kaňonom.

Bola tá kamera poistená?Autor: furikar18 509 videní

Kajakovanie vo vnútri starého vraku (Rumunsko)Autor: backfie26 058 videní

Toyota je ToyotaAutor: stonebull18 195 videní

Novodobá štvorkolkaAutor: duri0820 375 videní

Štvorkolka a pádAutor: andik120 616 videní

Štvorkolka 150 2.Autor: ligi15 399 videní

Štvorkolka 150Autor: ligi12 992 videní

Bráško, podáš mi prosím ťa servítku?Autor: karolko15 051 videní

Štvorkolka 3Autor: cilo41125 581 videní

Cesta je suchaaaaAutor: sraco332 997 videní

Vrak RothesayAutor: tozobor5 834 videní

Hungarian RapperAutor: armanolan3 258 videní

Štvorkolka 2Autor: ardor18 098 videní
vetro pred 1 rokom
tak ti treba
pepikzdepik pred 1 rokom
to se vyklepe
vurmo pred 1 rokom
Krásne saltá 10/10
anagkh pred 1 rokom a 1 m
výbuch nič?
chrochmel pred 1 rokom a 1 m
kameraman profesionál
udrzbarpopisov pred 1 rokom a 1 m
a preco nevybuchla ? :o ved v americkych filmoch to vzdy tak byva
danpaulok pred 1 rokom a 1 m
vyzeralo to hrozne, ale podla mna sa jej nic vazne nestalo, zopar plechov bude treba vymenit, mozno nejake to rameno, ale inak to bude v pohode...
maaxoo pred 1 rokom a 1 m
mal sa pripútať, bola by to jeho najlepšia jazda v teréne
ssamo pred 1 rokom a 1 m
Najnovšie ju nájdete v ponuke AAA auto - nebúraná, prvý majiteľ...
slovodobitky pred 1 rokom a 1 m
Či tam aj pôjdu pozbierať tie plasty...alebo ich nechajú tam?
mincoooo pred 1 rokom a 1 m
zachvilu bude na bazosi... stav ako nová :D
marek002 pred 1 rokom a 1 m
Už ju to asi nebaví
megacik pred 1 rokom a 1 m
Štvorkolka radšej spáchala harakiri, ako by mala voziť na chrbte retarda.
lieho pred 1 rokom a 1 m
prečo nevybuchla ako vo filme ?
mikirain pred 1 rokom a 1 m
A nastartovali ju potom ?? ci ako ??