Alojz Hlina okrem šírenia nenávisti a hoaxov nič iného nedokázal. Stále sa nájdu dezoláti a tupovoliči, ktorý mu jeho nenávistné excesy žerú. Ľudom ktorí s Hlinom sympatizujú by som odobral hlasovanie právo.
Hlina dostal NÁKLAD na ktorý nezabudne, Becík s ním pred všetkými vyutieral podlahu
https://www.mojevideo.sk/video/43402/alo...

Alojz Hlina varuje pred úžerníckymiAutor: slobodnyvysielac6 486 videní

Nedovzdelaný Alojz Hlina má len strednú školuAutor: miloslav8169 videní

Alojz Hlina vysvetlil, čo je SPP!Autor: noname116147 883 videní

Alojz Hlina zozadu napadol poslanca !Autor: monsio3 250 videní

Alojz Hlina zničil M. Kotlebu v priamom prenoseAutor: gedynator12355 750 videní

Alojz Hlina o fungovaní štátuAutor: klobucnik338 videní

Maternica Výrobný ProstriedokAutor: budulinek2256 578 videní

Alojz Hlina odmietol odpovedať a vynadalAutor: monsio4 087 videní

Alojz Hlina chytil záchvat smiechu v NárodnejAutor: mtvtelevizion1 098 videní

Odkaz SMERU KošičanomAutor: pedro715 376 videní

Alojz Hlina - Keby som bol homosexuálAutor: monsio3 100 videní

Štefan Harabin vs. Alojz Hlina (inštaláciaAutor: marius77721 570 videní

Alojz Hlina sa zacyklil v svojich lžiachAutor: miloslav8230 videní
re5pectsvk pred 1 rokom a 1 m
to by nebolo uplne komlet aby sa blondina neozvala😁😎
mlgpizdec pred 1 rokom a 1 m
6:44 inak tento kéry je nenormálne povýšenecký na to, že to je človek, ktorý nevedel ani nitriansku "univerzitu" vyštudovať bez toho, aby opajcoval diplomovku
efajka pred 1 rokom a 1 m
Hlina ma pravdu a to ho vobec nemusim.
ocinoblava pred 1 rokom a 1 m
Tak nedalo sa to vyhodnejšie vymeniť ? Korupcia ide z regionov ...
mefistofel pred 1 rokom a 1 m
Ak by sa to nezverejnilo, som zvedavý, či by sa reálne dialo, kto vie či sa to vobec predá ešte neskôr a podobne. Nedá sa pozrieť kataster, ale ak mám dobré informácie vidím ako v Nitre sa predala časť NR nemocnice a stavia si tam súkromník volaké podobné medicínske zariadenie. Namiesto toho sa tam mohla zvečšiť štátna nemocnica. Všetko je to jedna banda, len v kraji sa to robí vačšinou potichu so súhlasom všetkých. Aspoň v NRSR sú tam dve strany, ktoré sa kontrolujú :D