Na ktorý bola cez PPA udelená dotácia 550 000€, poukázala Maria Benedikovicova z Nka.

DomčekAutor: kika22056 839 videní

"Obchodný dom" pre bábikyAutor: eduhracky9 042 videní

Škrečok v domčekuAutor: tigrica3 978 videní

"Domček" na predajAutor: vabene9 758 videní

Luxusná vila s bazénom (Pat a Mat z Ázie)Autor: glezgot35 656 videní

Američan postavil dom z takmer štvrťmiliónaAutor: ceder416 490 videní

Domček pre bábiky "Linda"Autor: eduhracky3 822 videní

Domček z legaAutor: joe7724 607 videní

Moderný domčekAutor: eduhracky4 714 videní

Vianočne vyzdobený domAutor: therock16 399 videní

Turecký pár má karavan, ktorý vyzerá akoAutor: lajkit6 884 videní

Staromestský domček pre bábikyAutor: eduhracky3 809 videní

Tréningy Nitrianskych kaskadérovAutor: jogi5 280 videní
rageopbestwarreu pred 1 rokom a 1 m
vždy ked chodim po dialnici čumim z nej na ten opustený dom..široko daleko nič...vždy som si vravel že čo za papaláš tam býva....no ale niekto si može za dotacie postaviť barak za pol mega...ale slovakom to nevadí
angerfistt pred 1 rokom a 1 m
Že tam nelieta nonstop nejaký dron, čo by monitoroval dianie v budove..
tatrovkarsiltov pred 1 rokom a 1 m
Nech si dáva teraz pozor a po večeroch ani von ...aj keď kuciakovi nepomohlo ani to že bol doma....