Milú hru si vymyslela staršia sestra, namaľovala si polovičku srdiečka na líce a otláčala ho mladšej na líčko...

Takú ti vrazím, že ti sopeľ oko vybije!Autor: tegernako39617 535 videní

Snáď ste nedávno nejedli (NECHUTNÉ WTF)Autor: zork22 303 videní

Ťažko sa mi dýchaAutor: chefenew85 038 videní

Vravím ti, že ti ušlo (NECHUTNÉ)Autor: mieschocker37 115 videní

Váš syn má v nose veľké tlačené "A"Autor: kardiostimulator18 820 videní

Exhibicionistická štetka 3 NECHUTNÉAutor: camper16313 086 videní

Veterinár uvoľňuje dýchacie cesty krave,Autor: kobrick10 211 videní

Čoko-twerk (nechutné)Autor: batuchan72124 367 videní

Môžeš sa mi pozrieť, čo to mám na chrbte?Autor: kalatrava39 009 videní

Štípanec sa pýta von (NECHUTNÉ)Autor: fajine72 033 videní

Dolovanie zarasteného chlpu (nechutné)Autor: tristan318 253 videní

Tabu - Nechutné pochúťky dokumentAutor: noone7 910 videní

Nechutné videoAutor: rowdies47 006 videní
seatatecatsi pred 1 rokom a 1 m
Nojo,toto je zvláštne iba takým,čo nemajú deti.Pre nás,čo máme je to do roka aspon 3,4 krát takéto sople až po zem.A aby som nezabudol.Decká donesú zo školky,školy chorobu domov a postupne všetci ochorieme aj doma.Takže som chorý do roka 4 krát.Normálne by som bol možno raz
sqlrequest pred 1 rokom a 1 m
Máš asi nízky prah nechutnosti, deje sa to často deťom.
kakti pred 1 rokom a 1 m
decko+sopeľ je v norme, lebo lebo je to len decko