Všimnite si aký zaujímavý efekt urobia títo mladí pyrotechnici. Použili na to starú propán-butánovú nádrž so stlačeným vzduchom, instante sa otvárajúci ventil, starý kanister (boiler, smetník), jemné piliny a na zapálenie tejto zmesi použili svetlicu.

Pyrotechnici použili trochu viac trhaviny, akoAutor: kalatrava18 861 videní

Polsky Pyrotechnici 2Autor: abdulah5 270 videní

V Mníchove odpálili bombu z vojnyAutor: true188217 131 videní

Čínsky dračí mužAutor: conan22 354 videní

Čínska pyrotechnika odpálená z lodeAutor: adi09 872 videní

PyrotechniciAutor: duri083 671 videní

Výbuch v kuchyni na silvestraAutor: majo52214 238 videní

Profesionálny ohňostroj "Bomba" (Nemecko)Autor: mymo135 442 videní

Bomba pod automAutor: sonyerikk28 337 videní

La Bomba firecracker 50ksAutor: vannumor3 595 videní

Atómová bomba vs. vozidláAutor: pejoke52 614 videní

Silvester2011Autor: vannumor2 772 videní

Poľskí pouliční pyrotechniciAutor: moriak171 951 videní
jarosvalba pred 11 rokmi a 2 m
Pustite si 0:55. Nie je za čo!
rolandjx8p pred 11 rokmi a 9 m
Parádička...
hatiras pred 11 rokmi a 11 m
na silvestra by sa hodilo take neco
strenger08 pred 12 rokmi a 2 m
a teraz ja ok ak mozem.....http://www.mojevideo.sk/video/1f07d/domaca_petarda_15g.html:D
1010 pred 13 rokmi a 10 m
cakal som nieco pekneee a bolo veru 1***
lajo6666 pred 14 rokmi a 5 m
pre tych ktory by sa s tym chceli pohrat :D ... ono najkrasji a najrychlejsi efekt to ma s mukou .. co najhladsou :D a staci ju rozprasit vo vzuchu rukou ale potom to asi nikto nestihne zdrhnut hah :D v uzavretej miestnosti sa to tvari ako vybusnina :D vyrazi okna a kvalitne nacne murivo :D
palo123 pred 15 rokmi a 2 m
to je dobre to tie piliny vyletelia vo vzduchu vzblkli ? dik za vysvetlenie dopredu :)
luksoo3 pred 15 rokmi a 7 m
robili to aj v boričuch mitu nakoniec zistili ze susna smotana je horlavejsia
eighty pred 15 rokmi a 9 m
aky je to ten "instantne sa otvarajuci ventil" ??? za vysvetlenie vopred dakujem...alebo ked prekladame tak poriadne...instantnu si mozes dat kavu.
vtipalek789 pred 16 rokmi
tha len tak na zahradke...a po tom secko cerne vypalene xD
dies pred 16 rokmi a 2 m
pekny kruzok :D
tomas007 pred 16 rokmi a 3 m
zaujimave a tu cast Myth Buster som videl
kubi255 pred 16 rokmi a 3 m
toto bolo aj v Myth Buster a overovali to,a fungovalo to,nakoniec tam skusili dať smotanu v prašku,to bol rachot :D
koso134 pred 16 rokmi a 3 m
nadhera
gajdyv3s pred 16 rokmi a 4 m
peknee:D
rider334 pred 16 rokmi a 4 m
pekne=)
upgrade101 pred 16 rokmi a 6 m
a teraz co ?? trapne !!!
stanci57 pred 16 rokmi a 6 m
je to fajn
edison pred 16 rokmi a 6 m
aký je to instantne sa otvárajúci ventil?nie skôr vysokoprietokovi ventil
jodo08 pred 16 rokmi a 10 m
srandaaaaaaa :)