Ruskí vojaci sa pohoršujú že sotva ich pozašívali doktori a už idú na front..
Liečba a rehabilitácia je drahšia, ako samotný pohreb.

S barlami rovno na front #07Autor: angerfistt620 videní

S barlami rovno na front #11Autor: angerfistt469 videní

S barlami rovno na front #17Autor: angerfistt230 videní

S barlami rovno na front #09Autor: angerfistt1 152 videní

S barlami rovno na front #16Autor: angerfistt227 videní

S barlami rovno na front #13Autor: angerfistt405 videní

S barlami rovno na front #10Autor: angerfistt471 videní

S barlami rovno na front #05Autor: angerfistt544 videní

S barlami rovno na front #08Autor: angerfistt490 videní

S barlami rovno na front #15Autor: angerfistt483 videní

S invalidným vozíkom na frontAutor: angerfistt505 videní

S barlami rovno na front #02Autor: angerfistt707 videní

S barlami rovno na front #04Autor: angerfistt687 videní
liborko24 pred 1 rokom a 4 m
bez práce nie sú žiadne koláče, zhrabli peniaze, tak treba makať, žiadne ulievanie
motyl3 pred 1 rokom a 4 m
odviezli ho aby na barloch nemusel..
syrovahlava pred 1 rokom a 4 m
Nerozumiem akým spôsobom ešte dokážu človeka doslova odvlečeného z nemocnice a s barlami prinútiť útočiť na pozície.Veď im musí byť jasné,že nemajú najmenšiu šancu na prežitie,a ich úloha už je len spotrebovať jeden dron alebo náboj.Čo im bráni otočiť tú pušku na veliteľov,ak im vôbec nejakú dajú,alebo sa vzdať ukrajincom,radšej budú krívať o barlaich stredom bojového poľa
nebudovca pred 1 rokom a 4 m
uz som videl zabery ako sa dronisti zameriavaju aj na barlistov ked nemaju lepsi ciel, takze ucel to splnilo.