Podľa všetkého čakal, že tam bude hlboká voda. Náraz to bol naozaj poriadny a druhýkrát to už asi skúšať nebude.

Skok do vody 2Autor: duri0821 137 videní

Našli jedného hlupáka, ktorý nakoniec ajAutor: demonoid18 935 videní

Pôjdeš s nami do trojky?Autor: sviatoslavsenior23 859 videní

Krajšie sa to skočiť ani nedaloAutor: rudy11125 123 videní

Tak čo, skočil by si? (Azory)Autor: l3bron30 463 videní

Skok do vody z 50 metrovAutor: matew98120 176 videní

Radšej mal prekonať strach a skočiťAutor: godzilla20 502 videní

Nádhernú hlavičku som skočil do vody!Autor: buchnad7 639 videní

Alibaba chcel byť slávny sociálnych sieťach,Autor: lionko18 969 videní

Čech využil povodne na rekreáciu, z mostaAutor: bbkraj16 765 videní

Hodnotenie: 10 10 10Autor: baltazarq20 807 videní

Pred skokom sa treba vypnúť!Autor: kedzbe24 193 videní

Tu je dobré miesto na skok do vody!Autor: zork19 832 videní
miro131 pred 1 rokom a 5 m
Šak do nutteli, tak čo
tiqe pred 1 rokom a 5 m
...však do kakkého
tatrovkarsiltov pred 1 rokom a 5 m
Práveže naopak, vedel veľmi dobre aká je tam voda/blato , preto neskakal šípku ani dole nohami, lebo by sa dolámal, ale rozložil váhu pri dopade na väčšinu tela....( Nasvedčuje tomu aj fakt že už pred skokom bol celý zaje**ny od blata) 😂. Najskôr som si myslel že to je černoch, po dopade vidno opak
nadoraz pred 1 rokom a 5 m
Ježiš. A more sa rozostúpilo....
saklinac pred 1 rokom a 5 m
Ten výraz ako keď zahryzne do kyslého jablka. 😃😃
pietrop4 pred 1 rokom a 5 m
druhýkrát to už asi skúšať nebude? To tam uz taky zablateny prisiel ni?
ujovecernicek pred 1 rokom a 5 m
to bolo v Ankh Morporku a ide o rieku Ankh. 😁😁
luda pred 1 rokom a 5 m
Prirodzený výber...
bocian pred 1 rokom a 5 m
Veď on skočil napriek tomu, že ani netušil či sú tam kamene, vyhodený regál, bicykel ...