Špeciálna jednotka Národnej gardy OMEGA odpálila výškovú budovu s ruskou pechotu v Toretsku.
Bojovníci použili protitankové míny TM-62 na zničenie budovy, ktorú predtým držali ruské jednotky. Na splnenie misie museli preniknúť do nepriateľských línií.

Okupanti si odskočili na orbitAutor: angerfistt450 videní

Slovenské stíhačky Mig-29 odleteli zo SliačuAutor: angerfistt2 642 videní

Saudská svadbaAutor: baltazarq39 447 videní

Okupanti si prišli po trošku olovaAutor: angerfistt1 203 videní

Okupanti klesli na spodok potravinového reťazcaAutor: angerfistt979 videní

Okupanti na trojdňovej ceste do KyjevaAutor: angerfistt1 631 videní

Aj okupanti posielajú obrancom svoje tankyAutor: angerfistt1 315 videní

Ak osa strácajú okupanti v UkrajineAutor: angerfistt964 videní

Okupanti dostali defekt #03Autor: angerfistt232 videní

Ruské náhradné dielyAutor: angerfistt568 videní

Okupanti pochodujú do zajatiaAutor: angerfistt523 videní

Okupantov privítali olovomAutor: angerfistt638 videní

Okupanti si navzájom dávajú do držkyAutor: angerfistt438 videní
angerfistt pred 1 rokom a 6 m
vianočná verzia: https://x.com/GirkinGirkin/status/1865645433709535324
ocinoblava pred 1 rokom a 6 m
Jedna strela z dela by to neurobila lepšie ?