Pravdepodobne šlo o nejaké lacné číslo ázijského dedinského cirkusu. Ešteže chlapík padol tak, ako padol. Pri páde z takej výšky sa človek dokáže aj zabiť.

Nič mu nie je, len otras mozgu má! (oslavyAutor: tchoroid6 365 videní

Tvrdý pád 2Autor: marcel99937 693 videní

Gymnazistov tvrdý pádAutor: duri085 081 videní

Tvrdý pád 3Autor: benyxxxxx7 959 videní

Asi som si dobre zošľahal riť!Autor: uhorkac5 807 videní

Motocross - tvrdý pádAutor: cement11 688 videní

Tvrdý pádAutor: tibi14 216 videní

V lese už trénovať nebudem!Autor: buchnad3 217 videní

Cirkusant extrémistaAutor: tozobor20 987 videní

Pád z vežeAutor: sifo4423 273 videní

Polenko padolAutor: deenyo5 345 videní

Pád kameramana po “útoku“ NadalaAutor: bongo5222 818 videní

Čínsky turista sa pošmykol na vrcholeAutor: lokes18 609 videní
darcaorganov pred 1 rokom a 6 m
ten od mikrofónu zakričal zaňho :D
djnigelc pred 1 rokom a 6 m
svaly ma ale mozek asi moc ne kdyz si to zavesil tak aby prekroutil obe lana vejpul
shemhamforash pred 1 rokom a 6 m
postupuješ
morticon pred 1 rokom a 6 m
tak prvykrat spadol, rozumiem...ale hned na to si to zopakoval este raz? Blazon!