Traja ruskí vojaci podpálili civilný dom a stáli neďaleko, nevšímajúc si blížiaci sa dron.
Ich používanie fašistickej taktiky, vypaľovanie domov, rýchlo postihla karma.

Ďalšieho okupanta ktorý chcel odrezávaťAutor: angerfistt1 002 videní

Ivan sa tešil, že bude môcť vraždiťAutor: angerfistt1 354 videní

Kolaborant mučil zajatcov, kým ho dostihla karmaAutor: angerfistt1 081 videní

Máš v noci čas? (instantná karma podpaľačov)Autor: bosstonmarsden27 717 videní

Ivani zaujali "výhodnejšie pozície"Autor: angerfistt1 467 videní

Okupanti zahliadli svoju budúcnosťAutor: angerfistt1 262 videní

Ivan dostal fotku na náhrobný kameňAutor: angerfistt1 848 videní

Okupanti si zorganizovali grilovačkuAutor: angerfistt1 360 videní

Okupanti si odskočili na orbitAutor: angerfistt450 videní

Okupanti počas hľadania mínAutor: angerfistt1 144 videní

Okupanti úspešne dosiahli svoj cieľAutor: angerfistt1 241 videní

Okupanti si prišli po trošku olovaAutor: angerfistt1 203 videní

Skupinová denacifikáciaAutor: angerfistt727 videní
raek3 pred 1 rokom a 7 m
skoda malo ist na druhu strenu potom by to schytali vsetci traja