Vozidlu vybavenému rádiovou rušičkou pristál na korbe dron s RPG hlavicou. Vojaci len počuli pípanie dornu, ktorý stratil spojenie s operátorom dronu. Čo myslíte, stačilo by dron odpojiť od batérie a bola by táto lietajúca bomba zneškodnená?

Povedzte nie ACTA!Autor: v4v146 002 videní

Andulka PipaAutor: viktormt8 834 videní

Pipa - hopAutor: viktormt9 815 videní

Ukro-nácka na korbe auta navštívila včielkaAutor: bananqtz1 330 videní

VýčapAutor: tigrica20 613 videní

Papagáj fandí hokejuAutor: cardinia8 123 videní

Ukrajinský vojak sa zvalil z korby idúcehoAutor: hokejka2 508 videní

BOZP LVL99 (vrecia na korbe nákladiaku) Autor: tchoroid13 305 videní

Ukrajinský robot s náckom na korbe zablúdilAutor: bananqtz1 011 videní

Neboj sa, nie je to vysoko!Autor: biomarecek28 234 videní

Keď vám pivo v pohári narastieAutor: kosicka35 703 videní

Choď sa pozrieť, čo nám to škrieka predAutor: nadrbelka14 851 videní

Pipa v zastávkeAutor: cortez72276 192 videní
paeturis pred 1 rokom a 7 m
Vypadá to jak speciálně upravená PG-7M (?). Běžně má tento typ munice pro bezpečnost 'arming distance', kdy po vystřelení musí projektil uletět určitou vzdálenost, aby se aktivovala rozbuška. Hádám, že tady to chtěli obejít, a předělali rozbušku. Jebat drátky, na toto leda s robotem :D