Michale Jackson je okrem spevu aj vynikajúci
tanečník - posúďte. Po dlhej odmlke sa rozhodol pokračovať v kariére, údajne spolu so svojimi súrodencami znovu ako Jackson 5.

Michael Jackson 2/4Autor: odar06 481 videní

Michael Jackson - krokyAutor: viki22030 677 videní

Michael Jackson na buzerákuAutor: tigrica41 572 videní

Michael Jackson - Man In The MirrorAutor: lucas19848 170 videní

Michael Jackson 2/3Autor: yom1s9 469 videní

Nový Michael JacksonAutor: katka56 077 videní

Michael Jackson 2/2Autor: sabqa12 721 videní

Michael Jackson žije!Autor: uhorkac33 517 videní

Michael Jackson - CharityAutor: zuzcoj2 795 videní

Drum and Bass mix 57Autor: dz3ma5 559 videní

Michael jackson - DangerousAutor: nikuska456915 804 videní

Kroky - Michael Jackson 2Autor: viki2206 724 videní

Michael Jackson a jeho premenaAutor: jolaus76 280 videní
omya568 pred 16 rokmi a 2 m
tato piesen Dangerous sa mi paci nadovsetko. Ten tanec a spev (Michaelov) bože ja odpadnem na tomto koncerte som bola.
aka pred 16 rokmi a 3 m
no proste kral na neho nik nema JEDINECNY clovek to bol :(( R:I:P
katusa11121 pred 16 rokmi a 7 m
;)
johnybrawo pred 16 rokmi a 7 m
Uci Jezisa v nebi MOONWALK :D:D:D:D:D:D:D
mmm007 pred 16 rokmi a 7 m
bol to king
maroguro pred 16 rokmi a 9 m
KTO VIE AKE BOLESTI PRI TOMTO PREZIVAL....NA BOMBY BOL DOBRY
makakstromovy pred 16 rokmi a 11 m
(L) (L) najlepší z najlepších :)
cooll777 pred 16 rokmi a 11 m
je nenormalne coolll
janulka575 pred 16 rokmi a 12 m
fakt je skvelý.....
branko321 pred 17 rokmi
je sice uz mrtvy:( ale jeho hudba bude zniet NAVEKY
sisus pred 17 rokmi
veru nemá a nikdy nebude mat konkurenciu.Král Popu je len jeden!!
tomassunrise pred 17 rokmi
konecne uz ma chudak pokoj
anuly15 pred 17 rokmi
chudák w dobrom už nie je emdzi namy Nech Odpočíwa w POKOJI.. :(:(:(:(:(
dejavu pred 17 rokmi
nech je aky chce, ale jedno sa musii uznat.. je to skutocny kral POPu. bezkonkurencne.
danooo1028 pred 17 rokmi
keby si nespravil ten face tak je naj xD...a keby nebol na male deti no ale dobre tancuje ....xD
its pred 17 rokmi a 1 m
klobuk dolu trieda
domco125 pred 17 rokmi a 1 m
ako sa volá táto pesnička????????????
tekla pred 17 rokmi a 1 m
kratke nohavice biele ponozky stary dobry majkel
ander pred 17 rokmi a 2 m
*klobucik* :D
ander pred 17 rokmi a 2 m
klubucik dole.. :D