"Do riti. Tu už nepomôžeme nikomu [všetci zomreli]. Tu je tank a jeho veža odletela,“ hovorí okupant.
Výsledky detonácie nového ruského tanku T-72B3, video natočené okupantom.

Mínus T-72B3Autor: angerfistt1 145 videní

Okupanti už tradične v Mariinke na horiacomAutor: angerfistt1 154 videní

Zásah Javelinom T-72B3Autor: angerfistt1 625 videní

T-72B3 po neúspešnom pokuse vyslať vežu naAutor: angerfistt905 videní

T-64BV vs T-72B3Autor: angerfistt1 414 videní

Okupanti v Marinke a ich bežný deňAutor: angerfistt1 648 videní

Okupantom odletel dekelAutor: angerfistt1 616 videní

Záchrana T-72BAutor: angerfistt2 538 videní

Grilovačka v T-72B3Autor: angerfistt897 videní

Avdiivka #11 Kamikadze drony na love tankovAutor: angerfistt2 036 videní

Upratovanie vrakov po okupantoch pri VuhledareAutor: angerfistt1 693 videní

Ruský T-72B3 vo verzii kabriolet s prídavnýmAutor: angerfistt1 032 videní

Zásah Ruského T-72B3Autor: sokol19941 716 videní