Kumara zachytilo lano, ktoré za sebou ťahal rozbehnutý býk. Keď sa lano naplo, Kumarovi podtrhlo nohy a zažil jazdu svojho života. Legenda hovorí, že z Kumara zostali iba odraté gate.

Muž chcel zažiť v aréne s býkom adrenalín,Autor: tchoroid50 962 videní

Tradičný beh s býkmi (San Agustín de Guadalix)Autor: minnietut23 130 videní

Muž chcel zažiť s býkom adrenalín, skončilAutor: uhorkac13 799 videní

Beh s býkmi bez býkov (Španielsko)Autor: marko5530 005 videní

Ty si mal radšej na pive sedieť, ako saAutor: tchoroid15 955 videní

Chcel pomôcť bezdomovcovi, ten ho zbil a okradolAutor: esterina10 081 videní

Idioti s býkmiAutor: miko66642 684 videní

Úderom chcel ťave ukázať, kto je tam šéfom,Autor: licioppelin25 023 videní

Ulicami opäť hnali býkov, chceli zažiťAutor: tchoroid11 703 videní

Videli ste už slepca na skateboarde? Ja nie!Autor: tchoroid6 218 videní

Kompilacia z býkmiAutor: spiderspas4 833 videní

A odrazu sa rozbeholAutor: pooldead27 876 videní

Opilec sa chcel uchýliť k vandalizmu, zasiahlaAutor: sharks14 505 videní
1f2t3s4h pred 9 mesiacmi
ten byk si ho vzal zo sebou jak fico nase prachy z dani
ebe pred 1 rokom a 10 m
Jeho riťka zažije stredovek 😃😂
dusanzy pred 1 rokom a 10 m
keby sedel pri kompe, tak by sme nemali na co zizat
miromax pred 1 rokom a 10 m
mu vycentrovalo kus panvu
aartur pred 1 rokom a 10 m
byk je lepsi do gulasu, a bez chleba.
janickname pred 1 rokom a 10 m
Ak ho nezabilo hned, tak si este uzije utrpenia. Muselo ho pekne zodriet.
brajenkotlar pred 1 rokom a 10 m
Kumara strhlo jak inkaso z uctu 😂