V ČR se z něj vyrábí stále přes 40 % elektřiny. Emisní povolenka a evropský trh s elektřinou však mají potenciál tento podíl už do roku 2027 snížit na nulu. A první náhradní zdroj v podobě paroplynové elektrárny bude uveden do provozu nejdříve v roce 2030. Jak tohle dopadne? Bude Praha svítit v pondělí a ve středu, a Brno v úterý a ve čtvrtek?

Uhoľné elektrárne - Zrýchlené záberyAutor: alexilaiho9 702 videní

Demolácia elektrárneAutor: somarik0usaty15 864 videní

Ťažba dreva lanovkou. Najviac ekologickéAutor: ondrej29106 videní

Veterné mini elektrárneAutor: flexio16 359 videní

K jadrovému palivu z Ruska žiaľ zatiaľAutor: miloslav8115 videní

Polícia v ČRAutor: titi44111 011 videní

McDonald 15 rokov v ČRAutor: mundy2431 563 videní

Výbuch ruskej elektrárneAutor: angerfistt911 videní

Plávajúce solárne elektrárne (Čína)Autor: monssi2 719 videní

Nie je to ilúzia - HONDA CR-V 1.6 DieselAutor: rudy11142 533 videní

Vojáci ČR v AfghánistánuAutor: stary7 195 videní

Honda cr 250Autor: slof29 924 videní

Minister Takáč: "ekologické" mimovládkyAutor: ondrej29919 videní