Vynález stavbára je naozaj zaujímavý. Mäsko griluje pomocou miešačky a fúrika. Do fúrika založil oheň a na miešačku upevnil mäso na rošte. Mäsko sa tak grilovalo samo, nikto nemusel pri ňom stáť a pritom sa grilovalo z obidvoch strán.

Ako správne grilovať párky/špekačky/klobásyAutor: katka66 217 videní

Stavbárska grilovačka (medzičasom v Bielorusku)Autor: buchnad11 426 videní

Ako "motivovať" lenivého robotníka?Autor: conan70 702 videní

Je čas ísť si grilovať!Autor: l3bron145 147 videní

Zvrátený Ujo - StavbárAutor: neskrotenybycek255 videní

GrilovačkaAutor: tataracik10 443 videní

Ťažký vŕtačAutor: destroyer1113 784 videní

BOZP LVL banánová republikaAutor: bombarderis8 325 videní

Keď robotník na stavbe počuje svojuAutor: godzilla64 164 videní

Okupantom sa nepozdávala grilovačka,Autor: angerfistt1 898 videní

Ako správne otvárať vrece cementu?Autor: hlavotis34 742 videní

Grilovačka 2Autor: nepriatelstatu774 019 videní

Proces stavby drevodomu v kórejskom štýle zAutor: trivium10 887 videní
shaky79 pred 1 rokom a 12 m
take tematicke😂
raek3 pred 1 rokom a 12 m
toto nesplna princip grilovania ani z daleka :)
adnrejdanko pred 2 rokmi
viem na ktore video si potom klikol :D
foka pred 2 rokmi
zle to ma nastavene
poli pred 2 rokmi
Super 😀