Volavka sa už tešila, že si pochutí na žabe, tá však útokom odolala!

zobraziť viac ↓
godzilla 12 378 videní

Volavka nemala dostatok síl vytiahnuť žabu z vody, ale nevedela že už ju pomaly konzumoval had.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 15.6.2024 15:07
  • Páči sa: 83% (23 hlasov)
  • Obľúbené: 7
  • Komentárov: 26
  • Dľžka: 0:26
  • Kategória: zvieratká
  • Tagy: pochutí si na žabe, volavka ťahá z vody žabu
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (26)
zobraziť viac ↓
  • mercenary pred 2 rokmi
    To si tak povieš že dnešok už horší byť nemôže.. a jeb..

  • omegane pred 2 rokmi
    to musí být pocit, nohy máchat v žaludku a koukat co se děje okolo

  • ujovecernicek pred 2 rokmi
    gang bang

  • riposvk pred 2 rokmi
    Ked vravis ze je nieco zle, nikdy nehovor ze nemoze byt horsie :D https://shorturl.at/3lFPm

  • aha222 pred 2 rokmi
    Had mal šťastie, že volavka nechcela dva chody.

  • rexxar pred 2 rokmi
    akože nie práve najlepší deň

  • qvv pred 2 rokmi
    Ked si mysliš, že si v totalnej prdeli a nemôže byť horšie

  • dodoslovensko pred 2 rokmi
    Double impact 😂

  • efajka pred 2 rokmi
    ty kokot,teraz zaba lavy shift a block enter dlha banan😂

  • axeffekt pred 2 rokmi
    ten pocit ked si na roztrhanie...

  • hlavavymleta pred 2 rokmi
    Niektorí majú pocit, aká je príroda krásna, aká je dobrá a pritom sa tam každý snaží zožrať niekoho...zaživa...a trvá to častokrát niekoľko minút....a hmyz, tak to je už iná liga. Si ani nechcem predstaviť, aké by to bolo, keď by ma jedno zviera držalo zozadu za krk a druhé by ma žralo od brucha, však to je v p1ci

  • ludvo33 pred 2 rokmi
    Keď nie spredu, tak zozadu...

  • omegane pred 2 rokmi
    dobře ty hade

  • jarabak pred 2 rokmi
    Volavka mohla mať dva v jednom.

  • sp33dy pred 2 rokmi
    No môže sa poďakovať hadici, že ho volovka nezožrala...

  • shemhamforash pred 2 rokmi
    keby nebola sprostá, tak by nasrala hadovi do huby

  • wahiro pred 2 rokmi
    trochu blbý deň mala

  • mattoussi pred 2 rokmi
    to tak keď si niekde pri konci potravinového reťazca :D

  • mirobee pred 2 rokmi
    zaba v hadej papuli: "zabite ma niekto" ...... volavka: "say no more"

  • jabcak1985 pred 2 rokmi
    😂😂