Volavka nemala dostatok síl vytiahnuť žabu z vody, ale nevedela že už ju pomaly konzumoval had.

Volavka ako deratizér (Holandsko)Autor: conan21 194 videní

Volavka RIDIN' DIRTYAutor: shlukskywalker9 681 videní

Keď ľudia videli tú volavku, mysleli si, žeAutor: urfik15 080 videní

Hladný jaguár vs. volavkaAutor: tigrica30 812 videní

Žiadna žaba nedokáže závidieť žabe, akoAutor: godzilla25 256 videní

Volavka si stopla taxíkAutor: ichbinhelmut29 070 videní

Dotieravá volavkaAutor: tigrica23 146 videní

Volavka, úhlavný nepriateľ mladého aligátora!Autor: buchnad21 350 videní

Volavka vs. potkanAutor: paruman32 575 videní

Volavka surferka (Kruger park)Autor: avokado15 432 videní

Nie vždy má volavka chuť na ryby, občas im ajAutor: godzilla11 434 videní

Aj žaba si pochutí na živých myšiach !Autor: monsio2 370 videní

Volavka biela na pláži v Bayahibe vAutor: diver1 849 videní
mercenary pred 2 rokmi
To si tak povieš že dnešok už horší byť nemôže.. a jeb..
omegane pred 2 rokmi
to musí být pocit, nohy máchat v žaludku a koukat co se děje okolo
ujovecernicek pred 2 rokmi
gang bang
riposvk pred 2 rokmi
Ked vravis ze je nieco zle, nikdy nehovor ze nemoze byt horsie :D https://shorturl.at/3lFPm
aha222 pred 2 rokmi
Had mal šťastie, že volavka nechcela dva chody.
rexxar pred 2 rokmi
akože nie práve najlepší deň
qvv pred 2 rokmi
Ked si mysliš, že si v totalnej prdeli a nemôže byť horšie
dodoslovensko pred 2 rokmi
Double impact 😂
efajka pred 2 rokmi
ty kokot,teraz zaba lavy shift a block enter dlha banan😂
axeffekt pred 2 rokmi
ten pocit ked si na roztrhanie...
hlavavymleta pred 2 rokmi
Niektorí majú pocit, aká je príroda krásna, aká je dobrá a pritom sa tam každý snaží zožrať niekoho...zaživa...a trvá to častokrát niekoľko minút....a hmyz, tak to je už iná liga. Si ani nechcem predstaviť, aké by to bolo, keď by ma jedno zviera držalo zozadu za krk a druhé by ma žralo od brucha, však to je v p1ci
ludvo33 pred 2 rokmi
Keď nie spredu, tak zozadu...
omegane pred 2 rokmi
dobře ty hade
jarabak pred 2 rokmi
Volavka mohla mať dva v jednom.
sp33dy pred 2 rokmi
No môže sa poďakovať hadici, že ho volovka nezožrala...
shemhamforash pred 2 rokmi
keby nebola sprostá, tak by nasrala hadovi do huby
wahiro pred 2 rokmi
trochu blbý deň mala
mattoussi pred 2 rokmi
to tak keď si niekde pri konci potravinového reťazca :D
mirobee pred 2 rokmi
zaba v hadej papuli: "zabite ma niekto" ...... volavka: "say no more"
jabcak1985 pred 2 rokmi
😂😂