Takúto vatru robiť priamo v lese, na to treba o koliesko menej. Potom že vznikajú rozsiahle požiare.

Šikmookí pyromaniAutor: tozobor4 083 videní

Pyromani 2Autor: doofy1344 279 videní

PyromaniAutor: doofy1345 184 videní

Tu-Tu Tu-Tu Tu-Tu (WTF dňa)Autor: majklnajt23 215 videní

Keď ide "pani" na červenú (Prešov)Autor: bondasko1 711 videní

Kamión prešiel na červenúAutor: noone24 770 videní

Rozhodca nabúral do hráča, dal mu červenúAutor: inde3 972 videní

Hej ty tam, hoď voľačo!Autor: vabene31 312 videní

No hodíš už, tak hodíš?Autor: godzilla5 802 videní

Prelet na červenúAutor: scafo21 416 videní

Hod opilcomAutor: usiak28 590 videní

Neuveriteľný basketbalový hodAutor: prcmucha5 121 videní

Spálim tú suchú trávu, ešte aj dobre fúka!Autor: batuchan23 876 videní
kabaret pred 2 rokmi
dal to na Huliaka
shemhamforash pred 2 rokmi
a jak to dopadlo, podarilo sa mu zapáliť ten les?
macovic pred 2 rokmi
To je kus hoväda...
lavak pred 2 rokmi
Potom tam vyhorý polovica arizony a všetci sa čudujú že prečo.
ujovecernicek pred 2 rokmi
taký ten utešený kus k0k0ta.
wampirus pred 2 rokmi
Tak toto je turbo k*kt. Tam nie, že o koliesko menej, ale to musí byť totálne vyfetený, alebo prechlastaný mozog.
ebe pred 2 rokmi
Buď frajer, preskoč to! 😂😁
slowrock pred 2 rokmi
Snad to vypocital a nezapalil les okolo :D
soro pred 2 rokmi
To cele video nedýchal a 00:49 lapal po dychu či čo to bolo ? :D
oldooooooo pred 2 rokmi
Ja som sa modlil aj za neho, aby ten kanister nevybuchol pri jeho riti. 😀
danpaulok pred 2 rokmi
a ja ze som kkt...