Paródia na závislosť od telefónu. Aj takáto situácia môže nastať vo fitku, keď bez neho nevydržíš, rozbiješ si ho činkou, nárazom skratuješ Li-ion batériu a následne ti zhorí...

Zaujímavý vjazd motocykla do bazénaAutor: bbkraj1 161 videní

Skočíš do bazéna za $20?Autor: kerfastos5 210 videní

Chlapcovi ukradol v škole mobil, nevedel však,Autor: mg72 009 videní

Neboj sa a skočAutor: kedzbe26 752 videní

Keď si myslíš, že si si bazén dal postaviťAutor: scaramanga12 653 videní

Kočner skáče do bazénaAutor: dougquaid31 876 videní

Dievča sa ale držalo dobre, mladý mal s ňouAutor: uhorkac17 141 videní

Nemyslím si, že spadne do bazéna! Ja si zasAutor: uhorkac9 732 videní

Medzičasom niekde na ostrove MalorkaAutor: loktibrada7 891 videní

MobilAutor: fl1p12 794 videní

Mastniak, najskôr schudni a potom skáč doAutor: risebe23 665 videní

Dereck Zoolander mi zobral mobil!Autor: noone3 711 videní

Skočili by ste do bazéna z výšky 43 metrov?Autor: lezak6009 754 videní
rom pred 4 mesiacmi a 3 t
Kto nevysypal pri tlaku kotuce na jednu, nasledne na druhu stranu, nech mavne uterakom..
konecnedoma pred 11 mesiacmi a 2 t
Ešte potrénovať lítka a rozum.
54as54as pred 2 rokmi
Ludi čo maju vo fitku takto mobil stretávam nonstop, úplne milujem ked ho nechajú položený na lavičke a idú sa rozprávať niekam o pár metrov dalej. Vobec ich netankuje, že tam niekto chce ísť cvičiť. Nejde mi o ten mobil však dá sa dať nabok hej ale o ten princíp, že niekto je tak blbí, že mu je úplne jedno. A tam kde chodím cvičiť sa to deje nonstop (flašky, mobily, uteráky..) pritom všade pod oknami sú parapety, ktoré sú na to určené. Všimol som si ešte komentár ohľadom hádzania činiek na zem. Sorry ako ale ak ideš sériu do zlyhania a to posledné opakovanie skúšaš ešte spraviť a už ti to nejde, tak ťa to tak vysilí, že nedokážeš činku len tak pekne položiť na zem ako na začiatku, zvlášť ak je to riadna váha. Pokiaľ sa vám to ešte nestalo tak ste asi Colemanovi synovia.
kano29062 pred 2 rokmi
Skôr by som povedal že len počúval pesničky...
zer0 pred 2 rokmi
iphone ?
axusino pred 2 rokmi
Doba sociálnych primitívov
naebalar pred 2 rokmi
Nikdy som nepochopil prečo je potrebné tie činky hádzať o zem.
medove pred 2 rokmi
Don't skip leg day...
darkosk pred 2 rokmi
Treba si polozit telefon tam kam dopada cinka lebo priamo pod lavickou je nebezpecno 😁
riposvk pred 2 rokmi
Nadpis by som upravil : Chlapik mal smolu pri cviceni, pad cinky na mobil mu sposobil skrat baterie...
daryth pred 2 rokmi
fqww
daryth pred 2 rokmi
Zena by zacala panikarit a hodila by ho hocikam kade lahsie a kricat a iba by sa pozerala ako to hori.
tricky pred 2 rokmi
nenávidím takých olympionikov. so všetkým fo fitku jebať o zem, akože on cvičí až do vypnutia či čo. a jebanie činkami o všetko sa znásobuje počtom samičiek vo fitku. je to vo ditku tretá týždeň, ešte bude tri posledné v živote, ale už je na vrchole no..
cukri pred 2 rokmi
ak by cvičil nohy nestalo by sa mu to
brajenkotlar pred 2 rokmi
Autor popisku asi narazal na ludi co to vo fitku s mobilmi prehanaju. Priklad 1 - cviciaci ma hodeny uterak na jednej lavicke (akoze obsadene) sedi na druhej a tam tuka a updatuje statusy ako je naslahany, nadupany vo fitku. Priklad 2 - stoji pri vezi a pol hodinu si robie selficka v leginach, dava pozovacky jak na sutazi, pripadne sa chche pochvalit novymi leginami. Priklad 3 - influencerky zaberaju lavicku/stroj/vezu a tocia si video ako sa (ne)ma cvicit. Podmienka - vytasene cecky, vyspulena rit, kopa make-upu, tip-top manikurana na prd technika. V gymoch v USA uz za to normalne zacali tychto pozerov vyhadzovat. Old school hard iron gymy uz su vzacnejsie amo 13 rocne panny. Stay strong brothers! 💪
foka pred 2 rokmi
mne sa zda ze ten mobil neni ten hlavny problem, resp. vobec neni problem
parfi pred 2 rokmi
Autor popisku - nebuď dramatický prosím ťa. Drvivá väčšina ľudí v posilke má so sebou mobil, prehrávajú si muziku, stopujú pauzy medzi sériami alebo si môžu aj chatovať s priateľmi. Teba môže byť do toho hovno, čo si človek robí v posilke s mobilom.
hlavavymleta pred 2 rokmi
Ja si beriem mobil vždy so sebou, keď idem cvičiť a doň vôbec neťukám. Mám tam zapnuté stopky na počítanie času medzi sériami. Je to normálna vec, hodinky na ruke častokrát prekážajú. Možno to bol aj tento prípad, tak prosím bez trápneho moralizovania. Ďakujem.