Kuchár pripravil pizzu pre zákazníkov do krabice, no nezabudol ani na seba. Už má svoj spôsob, ako odložiť kúsok bokom. A zákazník to vôbec nespozná.

Kuchár LVL Soľ nad ZlatoAutor: melampyrum34 273 videní

Pizza majsterAutor: therock32 638 videní

Giuseppe je v svojom obore kráľ (pizza)Autor: vpiatoksapije38 983 videní

Maník na pizzuAutor: farizey34 307 videní

Prvý deň v novej práci ako pizzérAutor: taznovejsi19 023 videní

Pizza majster a žonglér v jednom (Nemecko)Autor: cocacola18 564 videní

Pizza ANANÁS (legendy sk internetu)Autor: sklegendy9 538 videní

Pizza MargheritaAutor: uhorkac39 048 videní

Pekár pizzeAutor: buchnad26 334 videní

PIZZA.zipAutor: esterina6 370 videní

Ako sa to robí - PizzaAutor: flexio26 223 videní

Pizza na švédsky spôsobAutor: dominator215 445 videní

Talian ti ukáže, ako sa peci správne pečieAutor: esterina11 719 videní
miromax pred 8 mesiacmi a 2 t
kto robil v kuchyni vie ze je tam vecný hlad a clovek zozere co kde moze, že je tak 🤣
hudbasveta pred 2 rokmi
keby urobil presne takú aby vošla do krabice, tak by bola ešte menšia. skôr je to na úkor firmy, ale tá na kuchárovi stratová nie je. skôr je to win-win-win.
fokken pred 2 rokmi
spíše chtěl aby se to vlezlo do krabice, na videu není nic o tom že to jí
sepinko pred 2 rokmi
Vsak to musel urobiť lebo by sa nezmestila do krabice 😂
sqlrequest pred 2 rokmi
How would they know? Jednoducho, každé jedlo má uvedenú gramáž, ak je splnená aj po odkrojení, nie je o čom.
penelopecruz pred 2 rokmi
už viem, čo si dneska objednám :D ak budete niekedy v prahe, tak odporúčam pizzériu : Pizza Raketou a dajte si mliečny tresk ! strašná prasačina :D
neregistrovany pred 2 rokmi
cela ta pizza by do tej krabicky ani nevosla
tatrovkarsiltov pred 2 rokmi
Da sa na to prísť tak, že ak je na tej pizzi napr saláma, tak tie koliecka už nebudú celé ale polovičné, a je nelogické aby dávali polsalámi alebo polšunky na pizzu kapišto, skrátka keď dá tie Diely k sebe,už niečo bude chýbať a bude to nelogicky ponariezané
alexsky pred 2 rokmi
otazka zni: neměl by kuchař své dílo ochutnat než to odnesou zakazníkovi? 😁
spagatko pred 2 rokmi
otazka znie: kuchari v restikach si platia za obedy alebo si navaria co chcu a maju to gratis ???
danpaulok pred 2 rokmi
Kuchar toto robit naozaj nepotrebuje, lebo si moze hocikedy upiect pizzu pre seba a taku, aka jemu chuti... Toto na videu je skor sposob pre kuriera, lebo on tu pizzu nepecie...
bobakznosa pred 2 rokmi
a na keru rit tam dava na pozadie typkov co trepu nobody is gonna know... davaju to ako podmaz do *secret* videi ale je to totalna grc blbost