Násilníci z radov ukrajinskej polície chceli uniesť pracovníka pneuservisu priamo z jeho pracoviska. Ten sa nedal.
Pre miestnych slniečkárov, aj toto podporujete pod zámienkou "Ukrajina má právo brániť sa". Len vás nenapadlo, že obyčajní Ukrajinci to môžu vidieť aj inak ako vy.

Násilná mobilizácia na Ukrajine 4Autor: rocketbunny2 221 videní

Násilná mobilizácia na Ukrajine 3Autor: rocketbunny2 038 videní

Násilná mobilizácia na nazi ukrajine!Autor: bananqtz2 408 videní

Mobilizačné komando odišlo opäť na prázdnoAutor: rocketbunny1 560 videní

Násilná mobilizácia na ukrajine pokračuje!Autor: bananqtz1 423 videní

Násilná mobilizácia "dobrovolníka" (UKRAJINA)Autor: bananqtz672 videní

Zastavte prosím, chceme vás mobilizovaťAutor: rocketbunny1 538 videní

Zelenského mobilizačné komando odišlo opäťAutor: rocketbunny952 videní

Bežný deň v najdemokratickejšej krajineAutor: rocketbunny1 975 videní

Ukrajinec sa snaží utiecť vojenskémuAutor: bananqtz1 873 videní

Ukrajinská mobilizácia nešla podľa plánu!Autor: bananqtz3 760 videní

Nová úroveň ukrajinskej mobilizácie -Autor: bananqtz2 084 videní

Odboj na Ukrajine pokračuje...Autor: rocketbunny907 videní
dodoslovensko pred 2 rokmi a 1 m
Do p!c! hevar do ruky a kazdemu tam riadne yebat po hlave .
motyl3 pred 2 rokmi a 1 m
najprv im mali gumy prepichnúť a potom vyjednávať..
jarabak pred 2 rokmi a 1 m
Ako za kovidiánskeho teroru Matoviča. Štát sa staral do vecí, do ktorých ho nič nebolo, proti vôli občanov a všetko tým len pobrabral.