Toto je 5. brigáda národnej gardy, ktorá bojuje v okolí Klishchiivky a na zábere sa bráni jeden vojak proti štyrom okupantom.
Počas útoku okupanti prišli zhruba o 50 pešiakov.

Keď máš gule z ocele (mínometná jednotka)Autor: angerfistt16 226 videní

Útočná brigáda "Hranica ocele"Autor: angerfistt1 887 videní

Guľovačka s FPV-čkomAutor: angerfistt341 videní

Oceľové gule a poriadna náložAutor: angerfistt1 153 videní

Okupanti zahliadli svoju budúcnosťAutor: angerfistt1 262 videní

Okupanti si zorganizovali grilovačkuAutor: angerfistt1 361 videní

Okupanti si odskočili na orbitAutor: angerfistt450 videní

Okupanti počas hľadania mínAutor: angerfistt1 144 videní

Okupanti si prišli po trošku olovaAutor: angerfistt1 203 videní

Okupanti úspešne dosiahli svoj cieľAutor: angerfistt1 241 videní

Skupinová denacifikáciaAutor: angerfistt728 videní

Denacifikácia štvorkolkouAutor: angerfistt455 videní

Okupanti klesli na spodok potravinového reťazcaAutor: angerfistt979 videní
polibmi pred 2 rokmi a 1 m
Môžeš byť zocelený vojak ako chceš , ale na guľku nie je aj tak nikto pripravený...
dafo92 pred 2 rokmi a 1 m
toto ked raz bude vypravat vnucatam tak si budu mysliet ze si dedo historku pekne zvelicil a prikraslil