Obiehať vozidlá vo vysokej rýchlosti, ktoré odbáčajú na križovatke je naozaj samovražedný nápad. To zistil aj tento motorkár, ktorý sa odrazu ocitol na káve so svätým Petrom.

Aký ebnutý musel byť, keď obiehal v takejAutor: avalokiteshvara8 882 videní

Myslel si, že to stihne (KKT na Mercedese)Autor: naceste30 849 videní

Aj takto môže skončiť obiehanie cez plnúAutor: thelostsoul35 179 videní

Obiehanie sprava?Autor: kaligula24 287 videní

Dopravná nehoda na križovatkeAutor: leviathan43 203 videní

Riskantné obiehanie na motorkeAutor: naceste34 396 videní

Nebezpečné obiehanie cez plnú čiaruAutor: zlodejicek5 076 videní

HovädoAutor: tigrica38 492 videní

Veď nič nevidím, tak nič nejde! (obiehanie vAutor: mudrlant98717 200 videní

Najskôr dal do gatí a následne pokračoval vAutor: peklo2221 793 videní

Cez dvojitú plnú sa nejazdí!Autor: tanna36 067 videní

Kto mu dal vodičák? (IDIOT DŇA)Autor: dano16h58 400 videní

Riskantné obiehanieAutor: pampuch2239 036 videní
jozo2121 pred 2 rokmi a 1 m
Postupuješ do truhly :D :D
ebe pred 2 rokmi a 1 m
Vybavený, ten asi menšiu rýchlosť ani nepoznal.
f4rn4 pred 2 rokmi a 1 m
To odpružil!
ai667 pred 2 rokmi a 1 m
ale odstrelilo ho paradne, 10/10
danpaulok pred 2 rokmi a 1 m
Popis ako keby ho pisal kpt. Danko... "Obiehať obiehajúce vozidlá vo vysokej rýchlosti..."... kde tam niekto obieha obiehajujce vozidla?
error4042 pred 2 rokmi a 1 m
nestihol. nezistil to nestihnut.
imotheph pred 2 rokmi a 1 m
nezistil. nestihol to zistit.