Ďalší zo spôsobov, ako veľmi rýchlo uviazať kravatu. Tentokrát metóda po dedkovi, kde sa kravata uviaže na ruke. Kravaty majú bohatú históriu, ktorá siaha až do 17. storočia. Prvé kravaty, podobné dnešným, sa objavili v 17. storočí vo Francúzsku, kde ich nosili vojaci Chorvátskeho kráľovstva, čo dalo vzniknúť ich názvu - "cravate" pochádza z francúzskeho slova "croate", čo znamená Chorvát.

Veľmi rýchly spôsob, ako uviazať kravatuAutor: deflo39 034 videní

Ako viazať kravatu ako profík?Autor: bond54 411 videní

Ako uviazať kravatu? (pohľad zhora)Autor: conan43 211 videní

Ako nezvyčajne uviazať kravatu?Autor: pictogram36 606 videní

Iránsky rýchlokurz viazania kravatyAutor: bombarderis79 790 videní

Rýchly a jednoduchý spôsob, ako uviazaťAutor: tristan330 114 videní

Ako viazať kravatuAutor: buchnad111 724 videní

Ako viazať kravatu 2Autor: romales25 384 videní

Davová Psychóza - Armáda - pieseňAutor: tigrica4 641 videní

Ako si uviazať príliš dlhý opasokAutor: fashionist12 290 videní

Raz, dva, tri štetky!Autor: tigrica50 186 videní

Prvé krokyAutor: juanek5 282 videní

Raz, dva, tri jedlička sa rozžiariAutor: labutienka58 125 videní
jazykslovensky pred 1 rokom a 3 m
kravata sa viaže podľa dĺžky po pracku, čiže týmto spôsobom si to zaviažeš na ,,sedláka,,
jazykslovensky pred 2 rokmi a 1 m
Treba vediet nastavit aj dlzku kravaty po pracku opasku, aby ste nevyzerali ako autobusari
andreief pred 2 rokmi a 1 m
Lenze dolezita je dlzka kravaty, takto ju ako nastavite?
maaxoo pred 2 rokmi a 1 m
https://www.mojevideo.sk/video/262d6/ako_uviazat_kravatu_(pohlad_zhora).html?utm_source=related_player sa ti lepšie vryje do pamäti
eighty pred 2 rokmi a 1 m
Dvojuzol mám už zaučený so zavretými očami do 5 sekúnd. :)
ritzo pred 2 rokmi a 1 m
aj tak nič 😂😂
batman159 pred 2 rokmi a 1 m
ja mam stále na gumičku :(
vocas pred 2 rokmi a 1 m
oblubene :D
pgchem pred 2 rokmi a 1 m
Koľkáti spomalili video? :D
fogiz pred 2 rokmi a 1 m
asi je to smutné ale nikdy som na sebe nemal kravatu :D
klampotik pred 2 rokmi a 1 m
uviazať kravatu nie je ťažké, ťažšie je vyčíhať pri uväzovaní jej správnu dĺžku
nadrbelka pred 2 rokmi a 1 m
Pecka, často kravaty nenosím, toto sa zíde..