Agresor z Dagestanu sa rozhodol ísť vraždiť Ukrajincov za nemalé peniaze.
Nejakým zázrakom sa mu podarilo prežiť a dokonca mu zostali aj končatiny.
Všetko by bolo fajn, no nedostal zaplatené a nemá čo jesť..
Tak chodí každý deň žobrať

Zarábať si vraždením nebol najlepší nápadAutor: angerfistt1 115 videní

Ruský Slovan ktorí išiel vraždiť len preAutor: angerfistt357 videní

Ivanove dôvody vraždiťAutor: angerfistt1 947 videní

Rusi a ich bratia sa chystajú vraždiť SlovanovAutor: angerfistt1 208 videní

Okupant si obstaral nových domácich miláčikovAutor: angerfistt1 008 videní

Miestny mladík v KebabeAutor: klobucnik1 019 videní

Vymenil hračku za jedloAutor: usiak5 897 videní

Okupant sa snaží zahasiťAutor: angerfistt1 056 videní

Ivan videl svetlo na konci zákopuAutor: angerfistt652 videní

Ruská matka zaprela synaAutor: sokol1994830 videní

Slovan ktorý prišiel vraždiť UkrajincovAutor: angerfistt1 383 videní

Hrdina Ruska po návrate z Ukrajiny začalAutor: angerfistt1 307 videní

Ivan sa tešil, že bude môcť vraždiťAutor: angerfistt1 354 videní
skriatok pred 2 rokmi a 2 m
Girkin na svojom telegrame ešte dávnejšie vravel niečo o tom že klamu kontraktorov ci niečo také, že si ich najmú na 12 mesiacov ale v zmluve ktorú si nikto neprečíta majú 11 mesiacov, ale už si nepamätám ci vravel že im nezaplatia za ten 1 mesiac alebo za cely rok
cellfactor002 pred 2 rokmi a 2 m
to preto ma rusko este peniaze nikomu ich nevyplacaju