Pavol Ľupták z SNS hovorí o tom, ako sa špeciálna vojenská operácia na Ukrajine mení na "plnokrvnú" vojnu na Ukrajine.
BOHUŽIAL LIBTARDICKÉ OVCE si neuvedomujú, že "neoprogresívna FALOŠNÁ pomoc ukrajine od ruského agresora" znamená riziko tretej svetovej vojny, či prinajmenšom vojny, v ktorej by figurovalo Rusko, Európa a USA.
KEBY NIKTO NEPOMÁHAL UKRAJINE, BOL BY KĽUD........ ZOMRELO BY TAM MENEJ ĽUDÍ NEŽ DOTERAZ, a pre Európske štáty by to nepredstavovalo ŽIADNE riziko.
ZAPREDANCI VO VLÁDACH VÁS OKLAMALI, že "ak nepomôžeme ukrajine, Rusko zaútočí aj na ostatné európske štáty"........JE TO PODVOD, RUSKO CHCELO LEN DENACIFIKOVAŤ UKRAJINU. A skurvené NATO, EU a USA do toho zasahujú.......KVôLI NIM hrozí obrovská vojna.......
POĎAKUJTE SVOJIM (čo sa Slovenska týka) "šimečkovcom", "naďovcom", "korčokovcom", "sulíkovcom", "matovičovcom".......... Keď náhodou v blízkej budúcnosti dopadnú rakety aj na Slovensko, BUDE TO ICH VINA........Ale zbytočne to píšem, retardi to nikdy nepochopia....

Drony v Moskve ako súčasť trojdňovejAutor: angerfistt932 videní

Zábery ruských stíhačiek Su-35S v akcii vAutor: jano771 694 videní

Zábery ruských stíhačiek Su-35S v akcii vAutor: jano771 435 videní

Chillovačka okupantovAutor: angerfistt1 622 videní

Ivani čakajú na hromadnú priepustku domovAutor: angerfistt1 685 videní

Moment, keď sa sen o dobytí Kyjeva za tri dniAutor: angerfistt1 343 videní

Ďalší okupanti padli v boji proti Satanovi čiAutor: angerfistt1 356 videní

(Drsné) zábery zo špeciálnej vojenskejAutor: bananqtz852 videní

Chceli byť za 3 dni v Kyjeve a za 13 mesiacovAutor: angerfistt2 069 videní

Početné samovraždy v radách okupantovAutor: angerfistt2 763 videní

Telefonát Putinovi #02Autor: angerfistt583 videní

Ruský MiG-31 v oblasti zóny špeciálnejAutor: hokejka1 736 videní

Head shot FPV-čkomAutor: angerfistt895 videní

Úspešne ukončená trojdňová špeciálnaAutor: angerfistt1 949 videní
nosound99 pred 2 rokmi a 3 m
Ja sa pytam takychto mentalnych zmrdov to, co by sa stalo so slobodou a zivotom desiatok milionov Ukrajincou, keby ich okupovali Rusi? Oni nemaju pravo zit slobodne vo vlastnej krajine, rozhodovat o jej buducnosti a zit v mieri?
raek3 pred 2 rokmi a 3 m
Korcokovcom? zdochni ty zmrd, taka podla kampan a idioti tomu uveria zas
pade pred 2 rokmi a 3 m
Takže 3 dňová špeciálna vojenská operácia sa po 2 rokoch mení na vojnu. Tento týpek to má v hlave dosť popletené. Hovorí tu o nejakom pomalom, chirurgickom postupe, ktorý šetrí civilné obyvateľstvo. Viac mi nebolo treba...
1killer pred 2 rokmi a 3 m
Vobec ma neprekvapuje, ze plochozemec mangird je na strane Ruska.