Dron zaútočil v Belgorodskej oblasti.
Výsledkom je 3x 200, 1x 300.
Gubernátor povedal, že to boli robotníci.
Prečo mali “robotníci” vojenskú uniformu, zabudol vysvetliť.

T-80ka okupantov verzia kabrioletAutor: angerfistt1 088 videní

BMD-4 vo verzii kabrioletAutor: angerfistt1 095 videní

Okupanti došli na strelnicu, ako cvičné cieleAutor: angerfistt980 videní

2S19 MSTA-S v rozloženom staveAutor: angerfistt1 621 videní

Skupinová denacifikácia okupantovAutor: angerfistt395 videní

Baba Yaga urobila okupantom z húfnice kabrioletAutor: angerfistt1 025 videní

Buchanka kabrioletAutor: angerfistt641 videní

1 na 5 okupantovAutor: angerfistt1 114 videní

Ivanom zhorel vozový parkAutor: angerfistt956 videní

Čistenie pozícií okupantovAutor: angerfistt1 884 videní

Jeden z mnoho útokov okupantovAutor: angerfistt768 videní

Veselé príhody okupantovAutor: angerfistt936 videní

Letecké útoku na okupantovAutor: angerfistt576 videní
chipso123 pred 2 rokmi a 3 m
No čo, prišli si zarobiť. Trošku im to nevyšlo.