Zákon schválnosti zaúradoval. Chceli si dať prvý jarný obed na vzduchu a bum, z neba im rovno na stôl spadla halda snehu.

Idem trochu poodhŕňať na dvore snehAutor: buchnad17 293 videní

Vy len pekne odhadzujte sneh a ja sa na vásAutor: buchnad17 431 videní

Odpratávali zo strechy sneh "blyať"!Autor: internetomsvetom26 958 videní

Sleduj, zo strechy sa ide zošuchnúť sneh!Autor: godzilla16 667 videní

A sneh zo strechy je zrazu doleAutor: pishishvor26 230 videní

Slovinský záchranár odpratáva zo strechy snehAutor: cyberwhore37 276 videní

Zošmykol sa počas zhadzovania snehu zo strechyAutor: terazvarim2 310 videní

Chlapi, odpracte zo strechy sneh! (NešťastníciAutor: bojovnik46 797 videní

Poď, posedíme si vonku na terase, pekne svietiAutor: scaramanga14 760 videní

Ako sa čistí sneh zo strechyAutor: domco2270 375 videní

Čo sa môže stať, ak zo strechy neodpraceteAutor: tigrica39 723 videní

Aj takto sa dá odstraňovať sneh zo strechyAutor: zurich37 580 videní

Pomôcka na odstraňovanie snehu zo strechyAutor: tigrica53 627 videní
granite pred 2 rokmi a 4 m
od niekial viem že zlé veci sa stávajú všetkým ludom, len pre spravodlivých je to pre skúšku a pre nečestných je to za trest😆
dominodnb pred 2 rokmi a 4 m
kto im kazal zrat na dvore :D
julino01 pred 2 rokmi a 4 m
fake and gay
megacik pred 2 rokmi a 4 m
Keď posypú cukrom, budú mať dreň.
miromax pred 2 rokmi a 4 m
obedík vraj 😂
mungo0 pred 2 rokmi a 4 m
jeba z neba
rat pred 2 rokmi a 4 m
Mali stastie lebo ako poznam tote internety mohol im cez dom prebehnut aj balvan aleboco
mudrlant987 pred 2 rokmi a 4 m
Oni normálne vedeli, na ktoré miesto z celého dvora majú dať ten stolík 😃